Wypożyczalnia kajaków, szukam organizatora ?

Wypożyczalnia kajaków, szukam organizatora ?

Orientujecie się może czy na rzece Tanew podczas spływu kajakowego można wypożyczyć kajak dla siebie?

Wariat

Posty: 10

 
Nie musisz być silny fizycznie aby pływać na kajaku. Podczas spływu wiosła używasz tylko w pewnych momentach ponieważ sama woda pomaga Ci w tym aby płynąć. Jeżeli więc nie masz siły to po prostu nie wiosłujesz.

antonio44

Posty: 20

 
Sam już często pływałem na kajakach po Tanwie i zdecydowanie polecam Ci tę rzekę na początek. Widoki podczas pływania są naprawdę wspaniałe i z pewnością będziesz wspominał je przez długi czas.

Boss

Posty: 13

 
Spływy na Roztoczu planowane są między innymi przez firmę: http://www.splywytanew.pl. Posiada ona mnóstwo kajaków do wypożyczenia a dodatkowo atmosfera na spływach jest niezmiernie przyjemna i właśnie tę firmę Ci polecam.

hubertus

Posty: 18

 
Twoja dziewczyna nie musi posiadać dużej siły do tego aby wiosłować na kajaku. Możecie również wziąć dwuosobowy na którym bez żadnego problemu poradzicie sobie i będziecie mogli naprawdę szybko się przemieszczać. Dodatkowo będziecie mogli sobie porozmawiać.

gregcie@

Posty: 22

 
Jak najbardziej możesz wziąć udział w spływie kajakowym po Tanwie sam. Będą na spływie również inne osoby a więc bez problemu nawiążesz liczne znajomości i już po krótkiej chwili nie będziesz na spływie sam.

frustert

Posty: 33