Montaż wędek wysokiej jakości

Montaż wędek wysokiej jakości

Cześć, zastanawiam się powoli nad zakupem nowej wędki, ale ze standardowych modeli już rezygnuję na rzecz doświadczonej pracowni. Wolę zamówić coś konkretnego, pod rękę. Może macie podobne doświadczenia i jesteście w stanie wskazać człowieka, który zna się na swoim fachu.

Lupusx

Posty: 6

 
Jeszcze wiele osób zapomina o długości transportowej wędki. Ja tam lubię elegancko składane, żeby spokojnie mieściły się do torby. Zamówienia nie wykluczam również. Zbieram teraz kasę. Grunt to znaleźć mistrza w swoim fachu. Wtedy każdy wydatek się opłaca ;)

wiesław11

Posty: 5

 
Wędka zamówiona to trwałość liczona w dziesiątkach lat najczęściej, więc to optymalny wydatek. Nawet, jak zapłacisz tego tysiaka to masz z głowy na lata.

alibabuś45

Posty: 6

 
Porozmawiaj z panem Ireneuszem Matuszewskim. Chyba najczęściej polecany specjalista od montażu wędzisk w Polsce. Praktycznie na każdym większym forum jest o nim wzmianka. Już mniej więcej w 2000 roku zamawiałem u niego pierwszą wędkę. A później już regularna współpraca. O tyle dobrze, że jest niezwykle długa gwarancja na całą wędkę, chociaż u mnie i tak się w międzyczasie nic nie działo. Mam wędkę na elementach marki Fuji ogólnie. Złego słowa nie mogę powiedzieć.

zenek744

Posty: 8

 
Na początku naturalnie testowałem wędki segmentowe, jednoczęściowe i teleskopowe. Zostałem przy jednoczęściowych, bo jakoś najbardziej mi leżą. Bardziej wytrzymałe i takie bym na twoim miejscu zamawiał.

wiesław11

Posty: 13

 
Do analizy masz sporo parametrów wędki przed zamówieniem. Akcja, długość, waga, oczywiście ciężar wyrzutu. Tanie wędki łatwo złamać przy błędnym nałożeniu zestawu, a to się jednak zdarza.

Marioleczka

Posty: 17