Woblery - który mi sklep polecicie?

Woblery - który mi sklep polecicie?

Hej, korzystałem z wobków kleniowych nie raz. Łowiłem na te woblery również jazie. Czy można złowić na nie bolenia?

Fanatyk

Posty: 13

 
Najlepiej to odszukać sobie jeden zaufany sklep wędkarski i w nim się zaopatrywać.

Jak cię znają to i wiedzą co ci mogą zaproponować. Stały klient ma też zawsze jakiś rabacik, zniżki itp. Ja cenię sobie i chwalę http://e-garbus.pl. Można się tam dobrze zaopatrzyć na ten sezon.

Sami zresztą oceńcie.

Krzysztard

Posty: 21

 
Proponuję przejrzeć co mają w sklepie wędkarskim w Warszawie. Z elektroniki mają tam dobrej jakości sprzęt. Sam kupowałem tam i znajomi też. Sprawdza się, jest bezawaryjny. Polecam. A co do cen, to jak zdążyłem zauważyć, nie mają tak drogo, jak w porównaniu z innymi sklepami w stolicy.

@marcelko

Posty: 19

 
Szukaj sklepu wędkarskiego, w którym będziesz mógł dobrze się doradzić, skoro dopiero zaczynasz. Musisz mieć sprzęt dla początkujących, z innym nie ruszysz.

Dersei02

Posty: 29

 
A w której dzielnicy chodzi ci o sklep wędkarski w Warszawie? Jest ich troszkę. Nie każdy ma stronkę, trzeba przyznać. I nie w każdym uzyskasz profesjonalną poradę. Zdążyłem już poprzez to przejść i mam doświadczenie.

wolnośććć

Posty: 23

 
Z czego zrobione są te woblery rękodzieła pstrągowe?

Potrzebuję również wobki trociowe spod dobrej reki. W jakich wodach sprawdzane były twoje wobki? Ostatnio miałem okazję oglądać naprawdę niezłe wyroby. Kupiłem i czekam na dobry moment, by je sprawdzić.

Klara323

Posty: 20

 
Prezenty dla zapalonego wędkarza to olbrzymie ryzyko. Jak ktoś łowi na woblery to ma ich chyba pod dostatkiem?

Ja bym postawił na stołeczek rybacki:)

Black_Riot

Posty: 23