Salon Urody Opole

Salon Urody Opole

Cześć dziewczyny. Potrzebuję dobrej kosmetyczki która potrafi nakładać hybrydę w Opolu. Co wy na to? Uda się znaleźć kogoś sensownego dokładnego co ze mnie wielkich pieniędzy nie zedrze przy okazji?

Klara323

Posty: 8

 
Bardzo ładnie mi brwi pani Agnieszka zrobiła w gabinecie na Staromiejskiej, mogę ich polecić. Henna wyszła super, dobra regulacja, wszystko wyszło bardzo naturalnie i modnie. Namiar do nich i cennik wisi na .

Marioleczka

Posty: 13

 
Od paru miesięcy jeśli chodzi o manicure to jeżdżę do p. Agnieszki do salonu Fashion on Beauty. Można się z nią dogadać co do estetyki i tego jak to ma wyglądać i też jest bardzo dokładna w swojej pracy, nie zostawia na paznokciach niedoróbek, lakier jest bardzo precyzyjnie zawsze wyłożony.

pawel253

Posty: 17

 
Niezłe ceny jak na zabiegi typu mikrodermabrazja czy kuracje kwasami mają w salonie Fashion on Beauty, zaczęłam do nich jeździć od zeszłego roku i sobie chwalę. Pani Aneta zawsze uśmiechnięta dobrze doradzi, nie naciąga na niepotrzebne sesje i wizyty byle tylko salon zarobił, a z takim podejściem się w innych miejscach spotykałam.

andrew66

Posty: 16

 
Jakbym miała pójść do salonu urody to bardziej niż z zabiegów na twarz bym chętniej skorzystała z zabiegów na ciało, jakiś masaży relaksujących i tak dalej...ech rozmarzyłam się ;))

blues

Posty: 9

 
Chętnie bym sobie brwi wyregulowała jakoś bardziej profesjonalnie bo to co sama działam to wiadomo że jest małą improwizacją, sam sobie człowiek nie zrobi tak dokładnie i dobrze jak zawodowiec.

marek

Posty: 18

 
Myślę o depilacji bikini od paru lat ale ciągle mam obawy i lęk przed bólem. Jaką metodę depilacji polecacie tak w ogóle? Z jaką macie najlepsze doświadczenia? Wosk?

Klasowe34

Posty: 7

 
Ja to polecam zabiegi na stopy, są mega przyjemne i zresztą druga sprawa że o stopy warto dbać, a mało osób zwraca na nie uwagę a jednak naskórek chyba nigdzie się tak nie ściera jak na piętach choćby.

Woodnik64

Posty: 12

 
Myślę, że gdzieś za 3-4 lata to będę stałą bywalczynią salonów urody bo jednak skóra na twarzy młodsza się nie robi, już jest sporo zmarszczek do wygładzenia zwłaszcza mimicznych ale jeszcze jakoś się bronię i nie umawiam się nigdzie na poprawki:)

Boss

Posty: 13

 
Dla mnie dużym problemem jest trądzik i przebarwienia skóry twarzy. Co myślicie na temat zabiegów poprawiających stan naskórka, które są według was najlepsze? Bo jak sobie przeglądam co oferują gabinety to jest tych różnych kuracji super dużo i każda niby najlepsza.

korasek

Posty: 9