dobry trychoog Łódz

dobry trychoog Łódz

Mam już od blisko dwóch lat bardzo duży problem ze skórą głowy i ciągle pojawiającymi się jakimiś wypryskami, nie wiem czy to łupież czy coś innego. Byłem u kilku dermatologów, stosowałem różne szampony, jakieś kremy, odżywki, ale to nic nie daje, problem ciągle wraca i już kompletnie nie wiem jak sobie z tym poradzić. Jeśli możecie coś podpowiedzieć pod tym kątem to dajcie znać, jak ten problem ewentualnie rozwiązać.

RAK-Buuu

Posty: 1

 
Obecnie jeśli chodzi o depilacje laserową to faktycznie zabiegi są już mocno dopracowane i stoją na bardzo wysokim poziomie, dlatego bez obaw można się decydować na to, by z nich skorzystać. Oprócz tego można liczyć na efektywność i to, że będą one praktycznie bezbolesne, bo sprzęt stoi na wysokim poziomie.

djramu

Posty: 3

 
Ja w Łodzi miałam okazję korzystać z propozycji przygotowanych przez Skin Clinic (https://skinclinicmed.pl/). Mezoterapia igłowa i skuteczna poprawa wyglądu skóry jeśli chodzi o jędrność. Zdecydowanie polecam jeśli chcesz zadbać o swoją skórę to warto będzie z tej oferty skorzystać, możesz liczyć na ich nowoczesne zabiegi.

Zbyszek

Posty: 8

 
Nie ma się co obawiać depilacji laserowej, bo masz zabieg, który faktycznie będzie bardzo skuteczny, a jednocześnie jego wykonanie jest bezbolesne. Dla mnie super, że taka depilacja daje efekt już nas stałe nie trzeba tak jak wcześniej regularnie się depilować, bo owłosienie usunięte jest w taki sposób, że nie odrasta. Kilka zabiegów i problem z głowy.

igorek

Posty: 4

 
Ja mam bardzo pozytywne doświadczenia z zabiegami trychologicznymi, bo w końcu ograniczone mam wypadanie włosów i poza tym widać, że ktoś typowo się skórą głowy zajmuje i ostatecznie te usługi są lepszym wyborem niż wizyta u dermatologa, gdzie jednak przy problemach z wypadaniem włosów czy łupieżem ta pomoc często okazuje się nietrafiona.

TomekK

Posty: 7

 
Co do pomocy trychologa to najlepsza możliwa opcja, bo faktycznie w tej sytuacji masz pomoc ze strony osoby, która w tego typu zabiegach się specjalizuje i faktycznie będą one na wysokim poziomie realizowane. Dobry trycholog to nie tylko leczenie, ale wcześniej również skuteczna diagnoza problemów danego pacjenta.

gagurni

Posty: 6

 
Tak naprawdę jeśli chodzi o proponowane obecnie zabiegi trychologiczne to będzie najlepszy kierunek dla każdego kto chce zadbać o skórę głowy. Efekty są najlepsze i zazwyczaj tacy specjaliści są w stanie dużo lepiej z takimi problemami sobie poradzić niż dermatolodzy, którzy jednak zajmują się skórą a owłosienie już nie jest tak szerokim punktem odniesienia dla nich.

pioner

Posty: 8

 
Z mojej strony mogę zdecydowanie mezoterapię igłową pod kątem wygładzania zmarszczek polecić. U mnie się to rzeczywiście bardzo dobrze sprawdziło, efekty tego zabiegu super. Tylko wiadomo, zę warto będzie szukać kogoś kto faktycznie będzie w stanie ten zabieg na odpowiednim poziomie wykonać.

werwer

Posty: 3

 
Ja również miałem okazję zwalczać u siebie łupież i mimo wizyt u dermatologów to dopiero z pomocą trychologa udało mi się ten problem pokonać. Więc tak naprawdę jeśli będziesz chciał z takiej pomocy skorzystać to wydaje mi się, że warto będzie właśnie typowo szukać kogoś kto się zajmuje skórą głowy i odpowiednie metody leczenia będzie mógł proponować.

gregcie@

Posty: 10

 
Tak naprawdę jeśli chodzi o zabiegi dermatologiczne to jednak przy skórze głowy lepiej się wybrać do trychologa i tam raczej będzie można liczyć na skuteczniejszą pomoc. Przede wszystkim wtedy faktycznie masz takich specjalistów, którzy typowo się tym tematem zajmują i ta pomoc z ich strony jest na wysokim poziomie.

Gargamel5

Posty: 5