blog stylizacje damskie, gdzie warto ?

blog stylizacje damskie, gdzie warto ?

Poszukuję dobrego bloga o modzie. Chodzi mi o fajne stylizacje damskie. Tylko żeby naprawdę można było takie ciuchy zakupić.

Buła

Posty: 3

 
Uważam podobnie, że zbyt dużo fajnych stron o modzie nie ma. Gdy człowiek potrzebuje pomocy, zwykle nie da się jej na szybko znaleźć. Jeśli znacie dobrego bloga o modzie damskiej, gdzie są prezentowane fajne ciuchy, liczę na was ;)

Trener

Posty: 10

 
No tak kochane. Trzeba sobie pomagać. Jak tylko znajdę coś naprawdę ekstra odnośnie bloga z inspiracjami damskimi, dam znać. Idą święta i wielka impreza sylwestrowa. Trzeba wiedzieć, w co się ubrać :D Pozdrawiam gorąco.

Klarka45

Posty: 23

 
Czym się inspirujecie przed wielkim wyjściem? Ja zwykle czytam dobrego bloga o damskiej modzie. Mam kilka sprawdzonych stronek, gdzie nawet podawane są adresy sklepów najniezwyklej wyszukanych ciuchów. Jak coś, mogę podesłać adresy blogów. Są ciekawe i niezwykle pomocne.

Greck:D

Posty: 6

 
Nie zapomnij o nas :) Na razie mamy to, co mamy i to musi naw wystarczyć. Ja też dam znać, jeśli uda mi się natknąć na bloga z damską modą, który jest rzeczywiście profesjonalnie prowadzony.

hejhej00

Posty: 20

 
Świetne miejsce https://stylizacje-inspiracje.blogspot.com. Zaczęłam regularnie odwiedzać stronę bloga, bo jest naprawdę bardzo ciekawy. Wreszcie coś ciekawego o modzie damskiej.

QwerTery

Posty: 6

 
Mnie również :D Która z nas nie lubi szperać po wyprzedażach itp. Ostatnio po przeczytaniu wszystkich artykułów na blogu ze stylizacjami damskimi, od razu udałam się na zakupy. Tylko mąż nie był za bardzo zadowolony ;)

włodek

Posty: 4

 
O mnie też przydałaby się taka pomoc. Wszędzie te same bzdury. Już dawno nie czytałam ciekawego bloga, który dotyczyłby mody damskiej. Wszędzie wyszukane ciuchy i propozycje.

mew soncz7777

Posty: 13