manicure kraków, ktoś znany ?

manicure kraków, ktoś znany ?

Nie wiem do kogo udać się na manicure. Zależy mi na dobrej kosmetyczce z Krakowa, która będzie umiała doradzić.

alus

Posty: 1

 
To chyba posiedzę tutaj troszkę dłużej, bo ja również poszukuję kogoś mega doświadczonego od manicure w Krakowie. Na pewno w grę wchodzą hybrydy :) jak coś również czekam :)

Anno Domini

Posty: 22

 
Może coś jednakże uda się tutaj odszukać. Kochane piszcie, bo mnie również interesują paznokcie hybrydowe, niemniej jednak muszę mieć pewność, iż zrobi mi je fachowa stylistka w Krakowie. Miałam niemały kłopot po hybrydach zrobionych amatorsko.

Bwoy-Yo

Posty: 18

 
Najlepiej chodzić na manicure do jednego miejsca w Krakowie, bo wtedy tak właśnie jak mówisz, stylistka będzie znała Twoje gusta i zawsze doradzi względem nich coś nowego, co jest obecnie trendy.

Acclaim

Posty: 14

 
Manicure w Krakowie to coraz więcej salonów, dlatego mam poważny dylemat. Wiem jednak, jakie lakiery są dobre i chyba będę kierowała się tym kryterium. Hybrydy robię zwykle na jakieś specjalne okazje. Na co dzień noszę paznokcie żelowe. Daję też od czasu do czasu odpocząć płytce.

warter88

Posty: 14

 
Tak się zastanawiam, czy nie lepiej dać trochę odsapnąć paznokciom. Za dwa miesiące mam ważną imprezę :D I wtedy chciałabym wyglądać bosko, w tym mieć coś szałowego – paznokcie hybrydowe wykonane w profesjonalnym salonie w Krakowie. Teraz robi mi je koleżanka i nie są tak ładne jak z salonu :(

grzes3345

Posty: 24

 
To uważaj, albowiem możesz sobie zniszczyć płytkę, w szczególności gdy będziesz używać nieodpowiednich lakierów. Normalnie nie noszę hybryd, tylko na niespotykane okazje, lecz zawsze umawiam się wówczas z dobrą stylistką od paznokci. Mam kilka zaufanych osób w Krakowie pracujących w gabinetach w centrum miasta.

ZERO24

Posty: 7

 
Super, że temat się rozwinął :) Na pewno zerknę do tych miejsc, które tutaj polecacie. Mam nadzieję, że znajdę wspaniałą stylistkę od paznokci hybrydowych. Znam też kilka miejsc w Krakowie, które polecają mi koleżanki, więc na pewno już wkrótce problem się rozwiąże. Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Czarek

Posty: 12

 
Polecam ten salon paznokci https://salonmagja.pl. Faktycznie robią tutaj znakomity manicure, a co wiecej według mnie to najlepsze miejsce w Krakowie, w którym miałam okazję robić paznokcie.

Nikuś23

Posty: 7

 
Wszystko zależy od tego, do kogo udasz się na manicure. Mnie osobiście pasuje kilka salonów w Krakowie i idę tam, gdzie akurat mają wolny termin. Nie wyobrażam sobie czekać :) Tak czy inaczej, hybrydy to super sprawa.

NEO-MAxi34

Posty: 5