Żel pod prysznic na bazie soli

Żel pod prysznic na bazie soli

Cześć, czy używacie dodatków do kąpieli i czy coś wam szczególnie pomaga? Zastanawiam się, w jaki sposób mogłabym zrobić takie mini SPA w warunkach domowych :)

Black_Riot

Posty: 3

 
Fajne teraz żele pod prysznic robią ze sporą dawką soli. To przy okazji peeling ciała. Stosuję i jest naprawdę dobry produkt.

mniszek67

Posty: 4

 
Dla wrażliwej cery nie ma zbyt wielu soli. Wyjątek to solbochenska.pl. Co ciekawe, jak stosowałam ich sól na uczulenie przy kąpieli to naskórek mi się wygładzał, zamiast się mocno wysuszać. Jeszcze chcę sobie kupić peeling solny do ciała i swój też jakiś zrobić na podstawie ich soli właśnie. Myślę, że to dobre rozwiązanie, jak szukasz czegoś w ramach naturalnego leczenia.

Alaneq

Posty: 10

 
Według mojej wiedzy to sól odtruwa organizm, więc wskazana ludziom z nadwagą, nawet drobną i z wypryskami, trądzikiem, wszelkimi zmianami skórnymi.

TVNbox

Posty: 23

 
Kiedyś pani dermatolog poleciła mi sól na trądzik. Miałam na plecach i na biuście straszne zaczerwienienia. Faktycznie pomogło, chociaż w pierwszym etapie, kiedy pory się oczyszczały musiałam wytrzymać mały dyskomfort. Później super cera się zrobiła.

Strzała

Posty: 12

 
Pamiętaj, że nawet sól dobiera się pod konkretny rodzaj cery. To nie jest tak, że bierzesz pierwszą lepszą sól i już. Trzeba trochę poszukać, ale się opłaca. Wystarczy mała dawka do kąpieli, aby poprawić krążenie. Oczywiście zmiana następuje stopniowo. Ciało się odświeża mniej więcej po pół roku, czasami do roku.

syrena88

Posty: 11

 
Z solą w kąpieli mam miłe przeżycia, bo moja mama w dzieciństwie non stop u mnie i brata to stosowała. Myślę, że faktycznie mam lepszą skórę od przeciętnego człowieka. Ogólnie wiele pochwał słyszałam na ten temat właśnie. Podejrzewam, że duża zasługa soli.

mmmm56

Posty: 9