klinika medycyny estetycznej Katowice

klinika medycyny estetycznej Katowice

Cześć, czuję się fatalnie teraz siedząc w domu. Zastanawiam się, czy gabinety medycyny estetycznej jeszcze działają, jak to jest z konsultacjami, chociażby w Katowicach, czy jakieś zabiegi może po tej całej aferze będą przecenione? Jak myślicie, z czego udało wam się skorzystać do tej pory? Chciałabym pogadać raczej na luzie.

Asia

Posty: 4

 
Zawsze przeglądam dokładnie wizytówki lekarzy, czy mają publikacje, certyfikaty, gdzie się szkolili dodatkowo. Można to najczęściej szybko sprawdzić i przekonasz się o kwalifikacjach.

wiesław11

Posty: 8

 
Ceny botoksu bardzo spadły w ostatnich latach, a podejrzewam, że i spadną w niedługim czasie po kryzysie, więc tym bardziej warto teraz trochę na zabiegi medycyny estetycznej.

Marko

Posty: 16

 
W mezoterapii mikroigłowej masz po prostu kontrolowane uszkodzenie skóry, trochę może zbliżone do peelingów specjalistycznych w celu regeneracji. Ja bym jeszcze przy okazji wyboru mezoterapii zalecała odstawienie alkoholu, słodyczy ogólnie.

adus56

Posty: 6

 
Botoks ci relaksuje skórę, głębokie warstwy, zupełnie bez twojego, że tak powiem udziału. To się dzieje automatycznie i przez dłuższy czas zostaje. Teraz nawet leczy się migrenę, bruksizm z bardzo wysoką skutecznością właśnie.

Gubomilaa

Posty: 11

 
Priorytetowo konsultacje dermatologiczne i diagnostyka problemów skórnych. Dopiero na tej podstawie można dopasować dalsze działania terapeutyczne.

Yuri20

Posty: 7

 
Teraz pozostają konsultacje online, ale pewnie będą okresy, kiedy pójdziesz z odpowiednim zabezpieczeniem do salonu medycyny estetycznej. Moim zdaniem warto teraz stawiać na sprawdzone, doświadczone marki po prostu.

aliboli_09

Posty: 26

 
Od botoksu przysięgam, że można się uzależnić :) Za pierwszym razem po wygładzeniu zmarszczek to nie mogłam uwierzyć. Oczywiście trzeba powtarzać, najlepiej rok do roku, ale też i co dwa lata wystarczy, w zależności od preparatu.

radek

Posty: 8

 
Botoks ci rozluźni twarz. Moja mina przed botoksem przypominała zbitego psa, po prostu tego nie kontrolowałam. Bardzo źle wychodziłam na zdjęciach, fatalnie się czułam. Po botoksie nawet uśmiech jest inny, nie ma tylu zmarszczek, jest skóra gładsza. Same plusy. Ja nie odczułam żadnych skutków ubocznych, bo robiłam w gabinecie http://lenartowiczclinic.pl/, a jest często chwalony właśnie za botoks.

wisła1905

Posty: 15

 
Spróbuj też osocza bogatopłytkowego, szczególnie na potrzeby skóry wrażliwej. Do 1000 złotych powinnaś się zmieścić. Poza tym dziękuję za polecenie kliniki, nie wiedziałam nawet, że takie dobre działają w Katowicach.

Jasio234

Posty: 16