Problemy z potencja

Problemy z potencja

Zauważyłem, że po 30 spadło mi trochę libido. Ćwiczę, sporo biegam, mam w miarę niezłą dietę, ale coś się jednak z tematem dzieje, że nie mogę się przywrócić do porządku. Może suplementacja, ale czym konkretnie?

namok 

Posty: 3

 
Ukrwienie penisa trzeba poprawić zawsze, a do tego jest żeń – szeń, odstaw koniecznie pornografię, erotyki najmniej możliwie przez pewien czas, oczywiście zero masturbacji, a powinieneś zobaczyć pozytywne rezultaty.

numiś45

Posty: 5

 
Jak masz duży stres w życiu aktualnie to się nie dziw, że libido spada, albo do łóżka się nie chce iść. Brak erekcji to najczęściej konsekwencja stresu. Sam to odkryłem, niestety po wielu latach zmagań.

ber56

Posty: 10

 
Zauważyłam, że wy mężczyźni często w ogóle nie ćwiczycie, nie ruszacie się, tylko po pracy do domu i jak ma być dobrze w łóżku? Trzeba się ruszać, bo inaczej nic z tym nie będzie.

pawel253

Posty: 10

 
Najpierw się zbadaj, a dopiero później szukaj metod suplementacyjnych, bo możesz się przejechać trochę na ciśnieniu.

Yuri20

Posty: 13

 
Możesz zainwestować spokojnie w tabletki dr Penigreat. Można dostać w korzystnych cenowo pakietach. Miałem kryzys w związku spowodowany chorobą. W ogóle nie mogłem iść do łóżka. Nic na mnie nie działało. Po tych tabletkach wróciła mi normalna sprawność, jakoś zdaje się ciśnienie się poprawiło, penis zawsze twardy przy stosunku, a wcześniej w połowie miałem, czasami w ogóle się nie udawało. Jestem zadowolony z tej suplementacji.

Marko

Posty: 9

 
Właśnie też myślę, że możesz mieć nadciśnienie. U mnie diagnoza wiązała się właśnie z wykryciem problemów seksualnych.

codePerformance

Posty: 12

 
Hormony zbadaj. Może trochę drogo wychodzi, ale przynajmniej wiesz, na czym stoisz i gdzie szukać pomocy. Najczęściej zioła działają, jak zauważysz dopiero początku spadku libido.

MisiekKce

Posty: 6