naturalne kosmetyki

naturalne kosmetyki

Cześć! Chciałabym wymienić swoje kosmetyki na naturalne. Jakie firmy polecicie jeśli chodzi o tego typu preparaty? Na tę chwilę jeśli chodzi o szampon, żel, odżywkę do włosów to bazuję na typowych sklepowych markach.

Black_Riot 

Posty: 10

 
Kombinuję z kosmetykami od dłuższego czasu i tak szukam dobrych kremów dla siebie. Każda skóra jest inna, każdej posłuży coś innego według mnie, także trzeba testować, porównywać i w końcu coś dopasowanego człowiek znajdzie.

alus

Posty: 18

 
Naturalne kosmetyki mają też przewagę że z tego co wiem nie przesuszają tak skóry jak cała reszta. Nawet te markowe kosmetyki nawilżające to de facto ponoć bardziej skórę dosuszają niż miałyby cokolwiek nawilżyć.

muzyczny55

Posty: 10

 
Na pewno warto szukać sprawdzać kosmetyki i ostatecznie stosować te na które skóra najlepiej reaguje. Ale z doświadczenia wiem że mało komu się chce większa uwagę do tego przywiązywać i kupujemy rzeczy pierwsze z brzegu.

Miluśkooo2

Posty: 7

 
Mam w planie parę kosmetyków w łazience wymienić na naturalne i też myślę o tym że zainwestować w środki czystości typu – proszek do prania, czy płyn do podłóg – o naturalnym składzie, też takie ponoć robią.

grumber

Posty: 17

 
Naprawdę naturalny skład bez domieszek masz w kosmetykach dr Duda. To są produkty uzdrowiskowe zrobione z wodą siarczkową z Buska Zdroju. Firma jest rodzinna, stawiają na jakość przede wszystkim ale z drugiej strony ceny biorąc pod uwagę naturalny skład mają dość przystępne. Można ich rzeczy kupować w aptekach czy sklepach zielarskich w całej Polsce. Najnowszym moim nabytkiem jest ten żel siarczkowy – drduda.pl/pl/shop/kosmetyki-pl/zel-siarczkowy. Można sobie robić domowe kąpiele jak w uzdrowisku.

beata77

Posty: 12

 
Ja już próbowałam chyba całej tablicy mendelejewa żeby pomóc sobie z łuszczycą i efekty są mizerne. Chodze od lekarza do lekarza i co jeden to większy magik który tylko potrafi przepisywać kolejne nic nie dające leki. Ech .

pawel253

Posty: 16