klinika medycyny estetycznej Katowice

klinika medycyny estetycznej Katowice

Dziewczyny jakie zabiegi na zmarszczki polecacie? Brałam już suplementy, inwestowałam w drogie kremy, a nie widzę jakichś wielkich efektów. Proszę doradźcie, jaką kurację wybrać, żebym mogła wyglądać choć ciut młodziej. Z góry pięknie Wam dziękuję. Trzymajcie się cieplutko.

Miki789

Posty: 5

 
Już jakiś czas temu poddałam się terapii na zmarszczki w Lenartowicz Clinic. W stu procentach zaufałam doświadczeniu i wiedzy dr Lenartowicz i w żaden sposób się nie zawiodłam. Dzięki pakietowi w skład którego wchodziły: botox, peeling i kwas hialuronowy, moja skóra odzyskała blask i sprężystość. Powiem więcej, nigdy nie czułam się tak dobrze psychicznie jak po owych zabiegach. Jednak własna samoocena wzrasta:)

piet

Posty: 4

 
Jeżeli chodzi o zabiegi na zmarszczki, tutaj możliwości mamy wiele. Profilaktycznie, jeżeli wiemy, że np. mamy takie dziedziczne skłonności, warto zdecydować się mezoterapię igłową. Poza tym mamy do wyboru botox i kwas hialuronowy czy różnego rodzaju peelingi, które sprawią, że nasza skóra stanie się gładka i przyjemna w dotyku.

Grabow12

Posty: 8

 
Słyszałam, że na zmarszczki pomaga regularne oczyszczanie skóry, a potem ujędrnianie jej odpowiednimi preparatami. Przynajmniej tak mówi moja mama i w sumie, nie widzę u niej głębokich zmarszczek, więc śmiem twierdzić, że to działa.

Michaś

Posty: 4

 
Słyszałam, że na zmarszczki pomaga odpowiednia dieta i picie dużej ilości wody. Co więcej, nawet zaczęłam stosować taką kurację, ale póki co czekam na efekty:)

jkiolek56

Posty: 12

 
Z doświadczenia wiem, że jednak domowe kuracje, jeżeli chodzi o zmarszczki nie do końca są skuteczne. Jednak fajnie sprawdzają się chociażby przy oczyszczaniu czy nawilżaniu skóry. Jeżeli jednak chodzi o szpecące bruzdki na twarzy, tutaj jednak nie ma jak pomoc lekarza medycyny estetycznej.

Sarenka

Posty: 16

 
Ja tak tylko dodam, że zostawianie makijażu na noc na twarzy zdecydowanie nie służy naszej skórze. Pamiętajmy o dokładnym zmywaniu make up’u.

hoho56

Posty: 5

 
Sama walczyłam ze zmarszczkami nieskutecznie przez bardzo długi czas. Nie zliczę nawet, jak duże sumy wydałam na magiczne kosmetyki. Pomógł dopiero botox. Niepotrzebnie obawiałam się zabiegu.

wiesław11

Posty: 16

 
Medycyna estetyczna to jak najbardziej fajna opcja. Najlepsze kosmetyki nie zdziałają tyle, co kwas hialuronowy:D

Mariusz

Posty: 5