kolagen

kolagen

Stałam się w ostatnich latach jakoś bardziej świadoma tego wszystkiego co związane jest z funkcjonowaniem organizmu jeśli chodzi o kolagen i jego wpływ na to jak funkcjonuje i teraz się zastanawiam po jaki kolagen sięgnąć, by ewentualnie te braki skutecznie uzupełnić. Jak możecie coś pod tym kątem podpowiedzieć z jakich produktów obecnie korzystacie to podzielcie się swoimi propozycjami.

Phylu

Posty: 2

 
Stosowałam wiele różnych propozycji jeśli chodzi o kosmetyki poprawiające wygląd skóry i moim zdaniem wiele tych produktów, które się pojawiają jakościowo są po prostu słabe. Dlatego jak chcesz kupować kolagen to sprawdzaj jak powstaje i z jakiego jest źródła, wtedy będzie łatwiej to faktycznie dopasować do swojego organizmu.

firunter

Posty: 26

 
W tym momencie jeśli chodzi o kolagen to preparatów na rynku jest sporo, natomiast w tym momencie dobrze będzie szukać takiego produktu, który ma naturalne pochodzenie, unikając natomiast takich które są pochodzenia syntetycznego, jakichś dziwnych tworów sprowadzanych z Chin.

Joe

Posty: 4

 
Myślę, że dobrą opcją będą takie produkty kolagenowe, które takimi nie są tylko z nazwy, ale faktycznie wiadomo, że będą to produkty, które mają w sobie dobre włókna kolagenu. To podstawowa kwestia, wtedy będziesz miał faktycznie pewność, że ten produkt będzie dla organizmu bezpieczny a jednocześnie w swoim działaniu skuteczny. I na taką propozycję można się zdecydować.

Sarev22

Posty: 21

 
Co do kolagenu to faktycznie trzeba wiedzieć skąd wybrać, by mieć produkty na dobrym poziomie. Korzystałam jakiś czas z oferty ZaraPharm i faktycznie jeśli chodzi o tą firmę to całkiem fajnie to wygląda i kolagen daje pozytywne efekty w moim przypadku, ja jestem zadowolona akurat z ich produktów.

maniek

Posty: 5

 
Oferta jest dość dobra jeśli chodzi o dostępne na rynku suplementy, natomiast jeśli masz jakieś choroby i chcesz coś takiego stosować to staraj się sprawdzać jaki charakter ma dany produkt, na co ma działać i czy będzie pasował do tego jakie stosujesz leki czy inne produkty na co dzień. Chodzi o to, by nie doprowadzać do niepotrzebnych interakcji.

LiOx

Posty: 34