sprzędt do siłowni

sprzędt do siłowni

Cześć. Jakiej marki ławeczki do siłowni polecacie? Swoje ważę i nie chcę się podczas wyciskania bać, że całość się pode mną zawali. Moja waga plus niecałe sto kilo na sztandze...to już jest całkiem niezłe obciążenie, słaba ławka może tego nie wytrzymać.

wisła1905

Posty: 6

 
Z wszystkich sprzętów jakie są na siłowni to najbardziej lubię rowerek jednak. Ja to za wyciskaniem ciężarów nie przepadam – szczerze mówiąc to strasznie mnie to nudzi.

Klarka34

Posty: 19

 
Czy to w amatorskiej czy profesjonalnej siłowni według mnie spokojnie sobie poradzi sprzęt od K Sport. Ja zamawiałem ich ławeczki skośne i proste, plus też drążki i stojaki jakiś czas temu i ludzie są zadowoleni, nie mam jakiś problemów technicznych ze sprzętem, wszystko się dobrze trzyma mimo dość dużej eksploatacji.

Hoteowo24h

Posty: 17

 
Powiem tak – wszystko wyjdzie i tak w praniu jeśli chodzi o trwałość sprzętów. Tak naprawdę człowiek za bardzo nie jest w stanie ocenić jakości stali z której zrobione są stojaki itp. Dopiero czas pokazuje, czy to był dobry gatunek czy badziew.

_Liquid

Posty: 24

 
Najważniejsza w siłowni jest moim zdaniem ławeczka. Dużo różnych złamałem w swoim życiu, niestety ale sporo producentów robi dziadostwo dla ludzi którzy ważą max 70 kilo chyba.

Lupusx

Posty: 17

 
W temacie ławeczek, czy stojaków to marka K Sport jest w porządku, robią solidne, funkcjonalne i praktyczne modele, cały asortyment jest na stronie ich sklepu do podejrzenia – k-sport.com.pl.

xtigerx

Posty: 25

 
Ostatnio chodzi mi po głowie worek bokserski, można sobie fajnie potrenować z czymś takim i wcale nie mówię że jakoś profesjonalnie boks trenuję, bo się na tym nie znam ale na pewno byłoby się przy czym wyżyć i wymęczyć ;)

mew soncz7777

Posty: 12