pościel bawełniana 160x200, który sklep ?

pościel bawełniana 160x200, który sklep ?

Czy kupował ktoś kiedyś prześcieradła z gumką 160x200? Jeśli tak to proszę o jakieś opinie na ich temat.

Alimer56

Posty: 1

 
Według mniej jeden z lepszych sklepów Internetowych, jeśli chodzi o pościel to https://posciel-sklep.pl/posciel-123. Kilka razy robiłam tam zakupy i jestem zadowolona.

rulsellarly

Posty: 29

 
W przypadku, gdy ktoś z Was wie, iż niespokojnie śpi to jednym z najlepszych wyborów może okazać się pościel satyna bawełniana. Jest to bardzo mocny materiał i, dzięki temu na pewno nie ulegnie uszkodzeniu.

Nikuś23

Posty: 2

 
Kilka dni temu w sklepie stacjonarnym zakupiłam pościel satynową bawełnianą 160x200. Mogę szczerze przyznać, że był to naprawdę dobry wybór, ponieważ jest ona bardzo wytrzymała co może mieć znaczenie w przypadku osób, które śpią jakoś niespokojnie.

labuh

Posty: 4

 
Osobiście już od kilku lat używam prześcieradeł z gumką 160x200 i muszę przyznać, że jest to bardzo dobry wybór. Przede wszystkim chodzi tutaj o to, że podczas snu one się nie ściągają, a śpię dość niespokojnie.

WTFurdoin

Posty: 4

 
Jeśli zamierzacie zakupić pościel 160x200 to przemyślcie dobrze swój wybór, albowiem warto jest dobrze dopasować ją do wnętrza, gdyż wówczas wszystko się ze sobą komponuje i wygląda o mnóstwo niezwyklej estetycznie.

Klakier

Posty: 4

 
Muszę Was ostrzec przed tym, że nie warto kupować używanej kołdry 160x200. Ja osobiście kupiłam i niestety teraz wolałabym mieć nową niż taką o przykrym zapachu.

Black_Riot

Posty: 8

 
Muszę Was ostrzec przed tym, iż nie należałoby kupować używanej kołdry 160x200. Ja osobiście kupiłam i niestety teraz wolałabym mieć nową niż taką o przykrym zapachu.

pieknalala

Posty: 3