szycie na zamówienie dla dzieci, jaka firma?

szycie na zamówienie dla dzieci, jaka firma?

Czy ktoś orientuję się, gdzie mogę skorzystać z usługi szycia na zamówienie dla dzieci? Chodzi mi bardziej o zabawki, niż ubrania.

Dobruśw90

Posty: 4

 
Uwielbiam nietypowe prezenty handmade. Mnóstwo ludzi ogłasza się na przeróżnych stronach internetowych i wykonują rzeczywiście zadziwiającą robotę.

Tarzan.JJ

Posty: 4

 
Szycie na zamówienie dla dziecka wykonywałam u tej osoby http://www.gosilandia.pl. Wszystko na czas, a materiały bardzo dobrej jakości. Można do nich napisać i zamówić co się chce.

Facio

Posty: 3

 
Nietypowe prezenty handmade sprawdzają się dla każdego. Każdy doceni taki prezent typowy od serca.

hertinho

Posty: 21

 
Właśnie w przedszkolu u mojego dziecka zaproponowali, aby dzieci zaczęły uczęszczać na warsztaty z szycia dla przedszkola. Dużo osób właśnie zapisało swoje dzieci, podobno zajęcia przygotowują dziecko do późniejszej nauki pisania.

Posty: 7

 
Kiedyś słyszałam o takim czymś jak szycie maskotek na zamówienie dla dzieci i powiem wam, że to jest super pomysł. Chyba nie jedno dziecko, by się ucieszyło z takiego upominku.

Kizakkk

Posty: 7

 
Nietypowe prezenty handmade mogą być naprawdę oryginalne. Najlepiej jest, żebyś sama zrobiła go własnoręcznie, jeżeli nie masz umiejętności to możesz skorzystać z licznych stron internetowych.

mikuś33

Posty: 7

 
Powiem wam, że zapisałam moje dziecko na warsztaty z szycia dla przedszkolaka i jestem mega zadowolona. Dzieci uczą się tam różnych tkanin, przeplatania nitki i innych rzeczy, które poprawiają zdolności manualne.

Nikuś23

Posty: 2

 
Ja kiedyś zamówiłam u jednej pani szycie maskotki z rysunku dziecka. Mój syn był bardzo zaspokojony, że do tego co narysował na kartce, może się teraz przytulać.

codePerformance

Posty: 14