depilacja laserowa w Gdańsku, oferta

depilacja laserowa w Gdańsku, oferta

Jestem w ciąży i zastanawiam się czy może poddać się depilacji laserowej w Gdańsku? Mam upatrzony salon.

Kruk

Posty: 3

 
Dawno temu jak laser były nieco gorsze byłam na takim zabiegi, niemniej jednak bolało. Nie wytrzymałam zbyt długo i stosownie po pierwszym się zakończyło. Dla mnie to zbyt mało komfortowe, dlatego nie polecam innym. Może dziś jest inaczej? Nie wiem.

mew soncz7777

Posty: 6

 
Kiedyś kobiety tego problemu nie posiadały. Niestety dzisiaj moda się zmienia i im mniej włosów tym lepiej. Mój partner też chodzi na laser i jest zadowolony. Myślę, że to skuteczne i nawet tanie rozwiązanie dla nas.

SZczecinek23

Posty: 2

 
U mnie efekty po depilacji laserem pojawiły się po drugim razie. Jestem zadowolona. Nie spodziewałam się, że to tak dobrze działa. Do tej pory tylko w telewizji widziałam takie zabiegi. Mam wreszcie problem z głowy i nie muszę się stresować włosami.

Yuri20

Posty: 20

 
Kiedyś kobiety tego problemu nie miały. Niestety dzisiaj moda się zmienia i im mniej włosów tym lepiej. Mój partner też chodzi na laser i jest zadowolony. Myślę, że to skuteczne i nawet tanie rozwiązanie dla nas.

Marioleczka

Posty: 22

 
Korzystałam z depilacji laserowej w Gdańsku i tam mieli taki specjalny żel. Nic nie czułam. Też się bałam, albowiem różnie z tym bywa, a próg bólu mam raczej niski. Na szczęście nic się nie działo i jestem zadowolona.

namok

Posty: 11

 
Korzystałam już kilka raz z depilacji laserowej w gdańsku. Zabieg bezbolesny i szybki. Według mnie warto było wydać na niego pieniądze, albowiem są z tego super efekty.

Misieczek

Posty: 5

 
Nie znoszę mieć włosów, zatem mam całe ciało zrobione takim laserem i jestem niezmiernie zadowolona. Dla mnie nic lepszego nie ma. Może cos uda im się jeszcze wymyślić, natomiast na razie lasery są coraz wydajniejsze i mogą zdziałać naprawdę cuda. Polecam dla ludzi, które nie chcą codziennie się golić albo wyrywać włosów.

erwin_15

Posty: 24

 
Bezboleśnie depilacje laserową w Gdańsku wykonują tutaj https://prive-club.pl/kosmetologia/depilacja-laserowa/. Byłam i korzystałam. Mogę potwierdzić, że faktycznie robią to fachowo.

oleander

Posty: 16

 
Jest salon depilacji laserowej w Gdańsku, który robi to faktycznie profesjonalnie. Podam Wam późnij namiary jak do nich można będzie trafić.

Sewerynus

Posty: 11