Sadzonki drzewa owocowe, gdzie kupię ?

Sadzonki drzewa owocowe, gdzie kupię ?

Witam, gdzie kupiliście i jesteście zadowoleni z sadzonek jagody kamczackiej. Podobno jest dużo odmian. Którą polecacie?

merylk67

Posty: 9

 
Tak to dobra hurtownia sadzonek. Mają też dobrych partnerów europejskich więc można u nich liczyć na dobrej jakości sadzonki. Szkoda sadzić jak nie wiesz, co będzie. To jest gospodarstwo ogrodnicze, które prowadzone jest od pokoleń, znają się, mają doświadczenie. Serdecznie polecam, sam korzystałem.

Alexiii

Posty: 10

 
No można powiedzieć, że mają sadzonki krzewów wręcz niezniszczalne. Też szukałem miejsca, w którym zatrzymałbym się na jakiś czas, bo jest jakość. Tutaj tak jest. Posiadają bardzo szeroką ofertę, do ogrodów po prostu w sam raz, dlatego warto do nich zajrzeć. Polecam też za ceny, bo są bardzo konkurencyjne.

Acclaim

Posty: 33

 
Daję sobie kolejna szansę:) W tym roku znowu nabędę sadzonki jagody kamczackiej i będę próbował :) Być może trafiłem na złe sadzonki, wobec tego skorzystam z polecenia jakiegoś dobrego producenta.

Lupusx

Posty: 15

 
To jest hurtownia sadzonek, ale i producent http://www.zielonykrzaczek.pl. Korzystam z ich oferty od przeszło 5 lat. Jeśli zależy wam na jakości, zdrowych sadzonkach to polecam zakupy właśnie w tym miejscu.

wolnośććć

Posty: 23

 
Kilka lat temu też miałem taki dylemat odnośnie sadzonek borówki amerykańskiej, bo jednak nie każda odmiana z tego co słyszałem lubi się u nas przyjąć. A miałem chęć na borówkę w swoim ogrodzie. I tak rzeczywiście najlepiej kupić sadzonki prosto od gospodarstwa ogrodniczego. Jak coś to zawsze pomogą, doradzą. Bynajmniej w moim wypadku tak było.

Yuri20

Posty: 20

 
Ja mam jodłę kaukaską w ogrodzie, ma już około 4 metrów. Wiem, że potrafi urosnąć nawet do 10. Najwięcej uciechy mają dzieci z szyszek :) Super polecam, pięknie się prezentuje i nie potrzebuje żadnych zabiegów pielęgnacyjnych :)

Oct714

Posty: 15

 
Mnie nie chodzi o zarobek ze zbiorów owoców. Wybrałam do ogrodu borówkę amerykańską wysoką i mam z niej sporo owoców, ale nie sprzedaję. Mam dla siebie, zrobiłam też pyszne konfitury i soki. Owoc mega słodki

alklu7

Posty: 24

 
Być może i ja zdecyduję się na jodłę kaukaską do ogrodu. Właśnie takiego drzewka mi brakuje no i na święta byłoby pięknie przed domem. Podobno rosną bardzo wysokie mimo że to warunki ogrodowe.

kombo87

Posty: 10

 
Kontaktowałem się z nimi. Niezwykle rzetelnie poradzili mi odnośnie moich planów w ogrodzie więc polecam, hurtownia sadzonek z poradą – jak odnalazł na sam początek działania.

TomekK

Posty: 5