Agrecol

Agrecol

Wybieracie się na Targi Gardenia? Nigdy nie byłem i zastanawiam się, czy to rzeczywiście takie niezwykłe wydarzenie, jak czytałem.

ber56

Posty: 10

 
W mojej opinii – ważne wydarzenie w "kalendarzu ogrodnika". Dobra powtórka wiedzy przed sezonem, okazja do obkupienia się, zebrania prezentów i ciekawych materiałów (przydał mi się zwłaszcza niewielki poradnik Agrecola o ochronie roślin, jasne, że można wiele rzeczy wyczytać w internecie, ale jednak dobrze mieć coś takiego pod ręką po prostu), ale przede wszystkim baza pomysłów. Hitem był dla mnie turniej ogrodniczy :)

eklsusiv

Posty: 21

 
Nie przepadam za takimi imprezami, ale uważam, że jednak warto być, dlatego staram się skupić na tych rzeczach, które mnie interesują. Odwiedzam też zawsze kiermasz, stanowiska producentów i oczywiście słucham wykładów. W tamtym roku ciekawy był wykład pana Mielickiego na przykład, rozmowy z pracownikami firmy Agrecol (brawa za niezwykle miłe stoisko!) oraz to, co się działo na stoisku "Piękna i Pasji".

olbrzym88

Posty: 20

 
Świetna, sympatyczna impreza. Spotkania z ludźmi z branży zawsze są tam bardzo owocne. Polecam też zwiedzającym hobbystom, a nawet ludziom, którzy nie interesują się specjalnie ogrodnictwem. Kopalnia pomysłów i inspiracji – jak urządzić ogród, jakie kupić akcesoria czy rośliny, jak pielęgnować i chronić te drugie (tu zwłaszcza polecam stoisko firmy Agrecol, doskonale zorganizowane, pracują tam bardzo pomocni ludzie, profesjonaliści, jeśli ktoś ma jakieś pytania nt. pielęgnacji, to tam na pewno pomogą i doradzą).

ania999

Posty: 16

 
Myślę, że warto jechać, dobrze zorganizowana impreza. Lubię te stoiska, na których nie tylko spotkam się z kompetentnymi doradcami, ale też takie, gdzie po prostu widzę ogromne zaangażowanie jeśli chodzi o estetykę. Wzorem dla wielu firm powinien być Agrecol – perfekcyjnie zorganizowana przestrzeń, bardzo nowocześnie i w dobrym guście.

czertu66

Posty: 14

 
Miła impreza, oczywiście, że lepiej być niż nie być, jeśli ktoś poważnie traktuje swoją pasję. Mam piękny ogród od lat, wiem już bardzo wiele o roślinach, ale wciążsie dowiaduję nowych rzeczy. Nikt nie może być w tym temacie alfą i omegą, bo przecież producenci wciąż wymyślają nowe sposoby ochrony roślin, nowe preparaty, gadżety, akcesoria. Dla ludzi zawodowo zajmujących się ogrodnictwem – obowiązkowe wydarzenie, bez dwóch zdań.

trybgon77

Posty: 15

 
Moim zdaniem warto jechać, po prostu. Bilety nie są drogie, można miło spędzić dzień, porozmawiać, zachwycić się roślinami, kupić kilka rzeczy do ogrodu, o których czasem się nawet nie wie, że istnieją. I oczywiście porozmawiać, poradzić się. Dzięki radom od Agrecola, uratowałem moje storczyki!

Oct714

Posty: 12

 
Ja zapamiętałem zwłaszcza turniej ogrodniczy! Świetna zabawa! Jeśli ktoś się zastanawia, czy warto jechać – pewnie, że tak! Zarówno jako wystawca jak i zwiedzający. Nawet jeśli ktoś dopiero zaczyna działać na tym obszarze.

strom

Posty: 25

 
Jeździmy z żoną zawsze, jest okazja, by porozmawiać z innymi "maniakami" :). Lubię stoiska Agrecola, ładne, sprawnie zorganizowane, dają praktyczne i pomysłowe prezenty zawsze.

robson900

Posty: 27

 
Świetna impreza, polecam wszystkim, na pewno nie przegapię. Szczerze mówiąc to dzięki tym targom mocniej się wkręciłem w tematy ogrodnicze i moja działka powoli zmienia się w prawdziwy ogród, a nie jest już tylko trawnikiem z tujami. Mnóstwo inspiracji i fachowej wiedzy. Na stoisku producenta środków ochrony roślin Agrecol rozmawiałem z pracownikami firmy i w końcu dowiedziałem się, dlaczego nie przyjęły mi się niektóre krzewy, zatem na następnych targach zapewne znów się do nich wybiorę. Poza tym bardzo podobała mi się mozliwość zaprojektowania własnego ogrodu oraz ciekawe wykłady.

beata77

Posty: 15