Kora sosnowa workowana, kogo polecicie ?

Kora sosnowa workowana, kogo polecicie ?

Witam, potrzebuję kory ogrodowej hurtem, duże ilości. Kogo polecacie, musi być dowóz i jakaś dobra cena. Dzięki.

Wariat

Posty: 13

 
Jak podejmiesz długofalową współpracę, to myślę, że nawet dadzą ci upust na stałe. Ja kupuję korę sosnową luzem i nieregularnie tak więc nie korzystam z promocji, ale i tak nie jest drogo.

Lupusx

Posty: 16

 
Jest dobrze :) Tak mogę powiedzieć o ofercie tego producenta kory ogrodowej w Bydgoszczy. Zawsze na czas dowóz, żadnych kłopotów, kora jest sucha i porządnej jakości. W tym roku nie zamierzam zmieniać dostawcy. Polecam ich, bowiem to doświadczona firma, nie jakiś nowy interes kogoś, kto nie zna się na rzeczy.

Lupusx

Posty: 29

 
Jeśli mam ocenić tego producenta kory w Bydgoszczy, to serdecznie wszystkim polecam. Nie mam nic do zarzucenia. Zawsze na czas dociera do mnie zamówienie, a co do jakości też nie mogę się przyczepić. Dbam o swój ogród i w tym sezonie nie będzie w przeciwnym wypadku .

pawel253

Posty: 22

 
Jeśli ten producent kory w Bydgoszczy zasługuje na uznanie, to skorzystam i oczywiście bardzo dziękuję za polecenie i opinię. Na rynku jest teraz ogromna ilość takich ofert więc, jak się ktoś nie zna, to rzeczywiście trudno jest o rozeznanie. Jeszcze raz dziękuję.

pogoń44

Posty: 12

 
Już też zaczynam działać u siebie :) Ogródek mam dopiero od zeszłego roku, wciąż uczę się jak najlepiej o niego zadbać. Od zawsze podobała mi się kora sosnowa wśród roślin, a jeszcze niezwyklej, gdy dowiedziałam się, iż tak super działa ona na glebę. Niemniej jednak doświadczone nauki przydają się wszystkim, dziękuję.

edek

Posty: 15

 
W zeszłym roku kupowałem z tej hurtowni kory ogrodowej http://www.kora-ogrodowa.net/oferta-hurtowa/. Sprzedają też w mniejszych ilościach, dla indywidualnych odbiorców. Jeśli chodzi o jakość, to jest rzeczywiście dobra. To kora łatwo od producenta, wobec tego tym niezwyklej polecam. Nie dosypują niczego, to rzetelna firma godna polecenia.

zenon3

Posty: 15

 
Super oferta. Dobra cena i to mnie najbardziej cieszy, bo w tym sezonie nie będę grzeszył ekstra budżetem. Jak dla mnie każda oferta powinna być taka rewelacyjna, jak ta kory ogrodowej hurtem.

alus

Posty: 18

 
Jak ktoś potrzebuje kory ogrodowej w hurcie to też uch polecam. Nie do końca jest tak, że sprzedają tylko ilości hurtowe. Trudnią się również mniejszą sprzedażą, dlatego zyskali miano dobrej firmy, która dba o klientów, a nie tylko o swoje zyski.

Black_Riot

Posty: 17

 
Czytałam mnóstwo cennych poradników i dowiedziałam się jednego, tak samo jak z doświadczenia, że do naszych ogrodów konieczna jest jedynie kora sosnowa. Sprawdza się zawsze, więc jest uniwersalna, a poza tym tania. Sprzedawana prosto poprzez producenta jest w najlepszej jakości.

dominikk5

Posty: 11