Tanie kłącza FUNKIE

Tanie kłącza FUNKIE

Poszukiwanie kłącza dobrych jakościowo Piwonii!! Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, proszony jest o kontakt ze mną:))

TeS

Posty: 22

 
O hej:)) Bardzo fajne, dobrej jakości cebulki kwiatowe od zawilców znalazłem na www.nasionaswiata.pl. Cenowo też moim zdaniem nie najgorzej. Zwłaszcza, że obczaiłem sobie też inne sklepy i w większości przypadków mieli dużooo drożej. ;)

wom_ww

Posty: 27

 
W sumie nawet nie wiedziałem, czy nasiona się czymś różnią. Myślałem, że to wszystko jedno skąd się je kupi, bo i tak to to samo...Dużo zależy od konkretnego producenta cebulek, jeśli chodzi potem o kwitnięcie?

himmmu78

Posty: 30

 
Mnie to zawsze córka nawiezie jakiś nowych nasion, bo ona to się bardziej tym interesuje ode mnie. Z tego co wiem, to zamawia je gdzieś właśnie online, ale o konkrety to muszę ją wypytać. Pozdrawiam.

kubaraj

Posty: 31

 
Wiesz co, jeśli chodzi o byliny to fajne rzeczy oferuje sklep www.nasionaswiata.pl. Kupuję tam od roku i zawsze mają przystępne ceny, dotrzymują terminów, nie opóźniają wysyłek. Spróbuj tutaj poszukać. Pozdrawiam wiosennie;-)

Woli007

Posty: 27

 
Cześć. Może spróbuj poszukać takich cebulek przez www.nasionaswiata.pl. Sama tutaj zamawiam, a sklep poleciła mi znajoma, która z wykształcenia jest ogrodnikiem, także..;)) Co do konkretnych kwiatów, to ja bardzo lubię zamawiać od nich cebulki lilii i sasanki.

Django

Posty: 32

 
Oj chciałabym pomóc, ale dawno już nie kupowałam żadnych cebulek ani nic takiego. Kiedyś to miałam nawet małego hopla na tym punkcie, ale się przeprowadziliśmy z domku do bloku i już nie mam teraz takich możliwości, żeby sobie kwiaty sadzić.

Sklepik

Posty: 32

 
Powiem, że bardzo ciekawym gatunkiem są jaskry azjatyckie. W tym roku posadziłem to po raz pierwszy i czekam aż urosną:) Cebulki kupowałem od www.nasionaswiata.pl. Dobrze prowadzony sklep, szybka obsługa, sprawny kontakt mailowy.

xacax

Posty: 30

 
Sasanki, Dalie, Piwonie – najchętniej to bym uprawiała wszystkie kwiaty ;P Szkoda tylko, że na balkonie mam ograniczone miejsce...Co do sklepu to ja proponuję sprawdzić www.nasionaswiata.pl. Zwłaszcza jeśli chodzi o rośliny cebulowe to mają sporo opcji. Ceny – OK, obsługa i wysyłka – bardzo sprawne.

martins6

Posty: 19