szkoła językowa

szkoła językowa

Moja córeczka rozpoczęła teraz przedszkole. Co prawda ma zajęcia z angielskiego w grupie, szukam jednak jeszcze dodatkowych lekcji, zależy mi na tym, aby jak najszybciej była w stanie się płynnie komunikować.

21gregorek

Posty: 4

 
Osobiście polecam eurolinguasiedlce.pl. Moje dziecko uczęszcza na ich zajęcia od kilku już lat i jest zadowolone. Co bardzo ważne idzie na zajęcia chętnie. Dla mnie na plus.

FalaSmiechu

Posty: 6

 
Zawodowo muszę prowadzić rozmowy po angielsku i to nie problem, ponieważ uczyłem się tego języka wiele lat. Jednak obecnie firma chce, abym nauczył się czeskiego. No cóż, będę próbował.

transerwis

Posty: 12

 
Dobra szkoła językowa musi mieć wielu lektorów i ciekawy plan nauki. Do tego dostosowany dla różnych grup pracujących, jedni pracują rano inni wieczorami.

Marioleczka

Posty: 7

 
Myślę, że najwięcej zależy od tego czego oczekujemy. Wiele osób nastawia się na to, żeby ktoś ich pieścił a nie wymagał od nich. Takie osoby nie nauczą się nigdy języka obcego.

Dziadek

Posty: 21

 
Ja tam uczę się razem z dzieckiem, chodzimy wspólnie na zajęcia i ma to wiele zalet. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że dziecko chętnie bierze udział w lekcjach.

serbuś

Posty: 14

 
Dzieci lubią lektorów uśmiechniętych, którzy potrafią nawiązać z nimi kontakt, potrafią zażartować. Oczywiście z perspektywy rodziców najważniejsze jest to, aby dziecko jak najwięcej się nauczyło na takich lekcjach.

Black_Riot

Posty: 9

 
Dla dzieci najważniejsze jest to, aby lektor potrafił do nich dotrzeć, jeżeli nie jest w stanie tego robić, to wówczas tak się składa, że zazwyczaj dziecko się zamyka i zazwyczaj nie chce chodzić na takie lekcje. Podobnie jest w sytuacji gdy nauczyciel mówi zbyt głośno.

Hihi_WWW

Posty: 22

 
Dziecko najlepiej uczyć jak najwcześniej, wówczas mamy sporą szansę, że będzie mówiło pięknie. Znam osobiście 4 letnie dziecko, które od dziecka było uczone języka obcego i w tak młodym wieku jest dwujęzyczne

Fajaaa

Posty: 10

 
Ile dzieci liczą grupy języka angielskiego na które wysyłacie swoje dzieci? U nas było 6 i to chyba jest dobra ilość, nie tak jak w szkole gdzie siedzi po 20 dzieci. Trudno się tam uczyć.

100%UP

Posty: 6