Czy są dobre przedszkola na Wilanowie ?

Czy są dobre przedszkola na Wilanowie ?

Do którego przedszkola w Miasteczku Wilanów najlepiej posłać dziecko? Biorę też pod uwagę niepubliczne placówki. Dziękuję za pomoc.

dermin67

Posty: 6

 
Jeśli chodzi o prywatne przedszkole, to ja też poszukuję czegoś w Miasteczku Wilanów. Fajnie, gdyby placówka była profilowana. Mnóstwo czytałam, iż to fajny pomysł takie przedszkole.

Marys56

Posty: 14

 
To zależy, czy chcesz posłać dziecko do takiego ogólnego niepublicznego przedszkola w Wilanowie, czy może do profilowanego. Mój syn chodzi do sportowej placówki. Jestem zadowolony, ponieważ widzę, że go to bardzo satysfakcjonuje. Już drugi rok chodzi i widać super postępy. Przedszkole ma swoich trenerów.

bartek33

Posty: 10

 
Niepubliczne przedszkole w Wilanowie nie należy do tanich, ale ja jestem zadowolona, ponieważ trafiliśmy na super opiekę, panie są miłe, kompetentne i mają ekstra podejście do maluszków.

bruklin187

Posty: 10

 
Moja Zosia chodzi do niepublicznego przedszkola w Wilanowie o profilu sportowym www.karate-kids.pl. Nie wyobrażam sobie innego miejsca dla niej i szczerze polecam placówkę.

labuh

Posty: 9

 
Moja córeczka chodzi do przedszkola w Warszawie w Wilanowie, jakie jest sportowe. Ma tutaj dużo zajęć. Nie ma czasu na płakanie i tęsknotę. Niezwykle szybkom zaadaptowała się do nowych warunków.

fertuś45

Posty: 9

 
A do jakiego prywatnego przedszkola w Wilanowie chodzi Twoje dziecko? Zastanawiamy się z mężem, jaką placówkę wybrać i szukamy opinii. Myślałam nad profilowanym przedszkolem, na przykład artystycznym lub sportowym :) Co wy na to?

barca 29

Posty: 14

 
Sport to zdrowie, dlatego fajnie byłoby posłać dziecko do takiej placówki. Mam jednak obawy, czy w takim niepublicznym przedszkolu w Wilanowie nie jest zbyt dużo zajęć. Chodzi mi o to, żeby syn nie był za bardzo zmęczony. Jeśli macie jakieś doświadczenie, piszcie. Chętnie poznam wasze opinie :)

TomekK

Posty: 6

 
Tak właśnie myślałam, że posyłając maluszka do przedszkola, muszą mieć fajny program. Szukam czegoś ciekawego w Miasteczku Wilanów i też skłaniam się ku sportowemu profilowi :)

Posty: 12