korepetycje historia ??

korepetycje historia ??

Pilnie wymaga korepetycji z matematyki. Chce kogoś, kto potrafi mi wytłumaczyć wszystko z egzaminu w podstawówce.

weryl77

Posty: 2

 
Najlepiej jest sprawdzić wszystkie opcje. Wtedy wyrabiamy sobie zdanie. Dla mnie osoby, która ceni sobie swój czas e-korepetycje z matury były super. Miła atmosfera, wszystko bardzo było słychać i widać. Według mnie nic lepszego wybrać się nie da, a już na pewno w tak bardzo niskie cenie. Na inne korepetycje już nie chodzę.

Jasio234

Posty: 3

 
Dobrze jest trafić w takie miejsce gdzie znajdziemy wszystkie popularne przedmioty. Wtedy można się dokształcać z nich. Lepiej byłoby mieć wiedzę ze szkoły, lecz każdy wie jak to jest.

barca 29

Posty: 13

 
Bralem internetowe korepetycje z języka polskiego i dużo się dowiedziałem. Maturę zaliczyłem zarówno to naprawdę się opłaca. Według mnie lekcje przez Internet, co o wiele niezwyklej opłacalne. Oszczędza się nie tylko pieniądze, natomiast również czas. Polecam takie korepetycje.

wiesław11

Posty: 12

 
U mnie zawsze historia była na niskim poziomie. Nie lubię jej za bardzo. Okazało się, że jeśli pójdzie się na takie korepetycje z historii i trafi się na kogoś, kto się na tym zna to taka osoba jest w stanie nas zachęcić do historii. Moje nastawienie się teraz zmieniło, co nie oznacza, że stałem się jakiś wielkim jej miłośnikiem.

Miluśkooo2

Posty: 13

 
Odnalazłem korepetycje z matematyki na stronie https://zdajesz.com. Te lekcje odbywają się online, wobec tego jak dla mnie to najlepsze, co można wybrać.

Iunae_Milt

Posty: 21

 
Dla mnie e-korepetycje na maturę to super pomysł. Oszczędziłem niezmiernie wiele czasu. Wybrałem sobie kilka przedmiotów i rzeczywiście wiedzę dostałem prościej. Przyjazna atmosfera to wiele. W szkole nie mam tego, bo moi nauczyciele są, jacy są. Musze wspierać się w inny sposób.

Alfonsik5

Posty: 6

 
Według mnie skoro płacimy za edukacje w podatkach to szkoły powinny zapewnić wszystkim wiedze, jaka jest potrzebna do zaliczenia egzaminów. Jeśli tego nie robią to oznacza, że chyba z tym szkolnictwem coś jest nie tak jak trzeba i powinno się to zmienić.

Facio

Posty: 6