Program do rejestracji czasu pracy gdzie znajdę?

Program do rejestracji czasu pracy gdzie znajdę?

Witam. W dziale kadr mam niezły bałagan. Co myślicie o tym, żeby zakupić program do planowania urlopów?

Jacuś

Posty: 18

 
Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że polecenie wyjazdu służbowego musi być również dokładnie rozpisane przez pracodawcę. Choćby dlatego, żeby mieć podkładkę i w przypadku jakiegoś wypadku przedstawić stosowne dokumenty przedstawicielom ubezpieczalni.

xtigerx

Posty: 24

 
Pamiętam, jakie kłopoty były w naszym zakładzie w okresie wakacyjnym. Nagle wszyscy chcieli brać urlop w jednym terminie. Usprawnił to znacznie program do planowania urlopów. Nie ma już choćby kłótni.

Krakus

Posty: 22

 
Nie musisz się niczego obawiać, elektroniczny wniosek urlopowy jest bardzo prostym narzędziem. Z powodzeniem radzą sobie z nim osoby starsze, które nie są tak biegłe w dziedzinie komputerowej, jak ludzie młodzi.

basu

Posty: 24

 
Jeżeli poszukujecie program do rejestracji czasu pracy, to zachęcam do skorzystania z usług http://www.luminum.pl. Produkują oni wysokiej jakości pomocne oprogramowanie dla działów finansowych i organizacyjnych firm.

grzes3345

Posty: 21

 
Mi też program do rozliczania delegacji nie raz ratował skórę. Zwłaszcza wtedy, gdy do rozliczenia miałem kilkanaście zaległych wyjazdów służbowych.

meachalll

Posty: 24

 
Gigantycznym udogodnieniem w dużych firmach jest program do planowania czasu pracy. Dzięki jego pomocy możesz sobie tak przygotować harmonogram, aby każdy z pracowników był usatysfakcjonowany. Program bierze pod uwagę wszystkie podane przez ciebie kluczowe dane.

Klarka45

Posty: 19

 
Z tego co mi wiadomo, to elektroniczny system urlopowy pozwala na prowadzenie dokładnych statystyk i analiz urlopów branych przez wszystkich pracowników.

epaepa33

Posty: 22

 
Według mnie elektroniczny wniosek urlopowy powinien być dostępny we wszystkich gigantycznych firmach. To bardzo wygodne rozwiązanie także dla pracodawcy, jak i pracownika. Mi osobiście w tej metodzie podoba się przejrzystość i możliwość przygotowania sobie takiego wniosku na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Fifeczek2

Posty: 24