dostawcy erp, poszukuję!

dostawcy erp, poszukuję!

Witam wszystkich, szukam strony internetowej, gdzie znajdę wszystkie potrzebne informację na temat archiwizowania dokumentów.

willos

Posty: 5

 
Cześć, strony o archiwizowanie dokumentów odnajdziesz na mnóstwo portalach internetowych. Wydaję mi się, że musisz szukać serwisów tematycznych.

adamu90

Posty: 12

 
Archiwizowanie danych można robić elektronicznie, ja nie mam w firmie tyle miejsca, aby trzymać wszystkie dokumenty i papiery. Część z nich mam w segregatorach, ale to jest bardzo mała ilość.

Czasowy

Posty: 6

 
Wydaję mi się, iż w internecie da się znaleźć ranking najlepszych dostawców erp. Na poniektórych stronach możemy znaleźć również ceny i opinie innych klientów.

Posty: 7

 
Sprawdź tę stronę internetową https://kaizen.info.pl, wydaję i się, że znajdziesz na niej wszystko o dostawcach erp.

mniszko

Posty: 2

 
Metoda kaizen jest podobno idealna. Słyszałam o niej od kolegi, który prowadzi firmę. Właśnie również poszukuję informacji na ten temat, bowiem niezmiernie mnie on zaciekawił. Chętnie sprawdzę inne strony internetowe polecane przez was.

Yuri20

Posty: 9

 
Najlepiej poszukać jest firmy, która zajmie się fachowo archiwizacją dokumentów księgowych. Dzięki takim firmom nie trzeba się martwić, że coś zginie.

Nim_wer

Posty: 4

 
Monitoring należności bardzo przydaje się w firmie. W jednym miejscu możesz mieć porządek w fakturach i nie jest łatwo zapomnieć o ich spłacaniu.

Eukalipto

Posty: 10