rozety dekoracyjne, szukam !

rozety dekoracyjne, szukam !

Dzień dobry. Interesują mnie przede wszystkim sufity plafonowe. Czy ktoś z Was wybrał taki i jest z niego w 100% zadowolony? Czekam na opinie.

Fanatyk

Posty: 4

 
Moim zdaniem to przedsiębiorstwo: www.rozety.net.pl jest w stanie wykonać dla Państwa sufit podwieszany w zdecydowanie najlepszy sposób.

mew soncz7777

Posty: 9

 
Zaskoczyłem się, ale w pozytywny sposób, gdy uzyskałem informacje, jak tanie okazało się moje oświetlenie led. Mogę dać namiary na firmę, która je wykonywała!

namok

Posty: 13

 
Nie musiałem ponieść ponadprzeciętnie wysokiego wydatku, gdy zdecydowałem się wykorzystać w salonie oświetlenie led. Prezentuje się ono genialnie! :-)

Nikuś23

Posty: 12

 
W przeszłości wydawało mi się, że abażur na suficie mógłby okazać się chybionym pomysłem. Dopiero niedawno zobaczyłem, w jaki sposób prezentuje się u znajomych i jestem faktycznie pozytywnie zaskoczony. Kiedyś także zastosuję takie rozwiązanie...

Krzyś3232

Posty: 26

 
Moim zdaniem kluczowe znaczenie ma to, aby Wasz sufit podwieszany został odpowiednio wykonany. Dzięki temu nie będą się pojawiały jakiekolwiek problemy w przyszłości. Ponadto macie możliwość poprowadzenia dodatkowych kabli właśnie nad sufitem, które będą absolutnie niewidoczne. Polecam takie rozwiązanie.

Marko

Posty: 28

 
Musicie zwrócić szczególną uwagę na to, aby sufit podwieszany wykonała dla Was firma, która może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w tym zakresie. W przeciwnym razie możecie dostrzec dosyć liczne mankamenty. To istotna sprawa :-)

labuh

Posty: 7