gdzie kupić fajne koszulki

gdzie kupić fajne koszulki

Tak szczerze mówiąc to bardzo ciężko mi znaleźć jakościowe koszulki dopasowane do sylwetki, po prostu wygodne. Nienawidzę chodzić w niedopasowanych, albo zbyt ciasnych, a nawet po rozmiarówce ciężko trafić. Macie na to jakieś sensowne rozwiązanie?

Lupusx

Posty: 1

 
No nie ma sensu się oszukiwać, ale polski rynek zalewają ubrania azjatyckie, szyte z reguły na niskich mężczyzn. Tam nieco inaczej podchodzą do jakości, przecież to jasne. W Polsce zamawiasz, od szwalni i masz spokój na wiele sezonów. Co jest lepsze?

Kitas

Posty: 3

 
Wcale się nie dziwię, że ludzie już się zmęczyli jakością w sieciówkach. Patrzysz na skład, a tam poliester w przewadze, a nie bawełna. Przecież w takim plastikowym ciuchu to się przez pot można utopić. Przepraszam za takie obrazowanie tematu, ale kto się ze mną nie zgodzi?

mercedess

Posty: 2

 
Warto czasami jedną droższą koszulkę wziąć, ale nie mieć z nią problemów w żadnej sytuacji. Wygoda przede wszystkim. W pewnym wieku człowiek rozumie, że nie może sobie pozwolić na taniochę. Tyle mam do powiedzenia.

Marioleczka

Posty: 6

 
Jeszcze możesz koszulki przechowywać w pokrowcu. Mam taki lżejszy i faktycznie więcej wytrzymują. Czasami długo nie nakładasz czegoś to warto solidnie złożyć, obłożyć lekkim materiałem. Będzie mniej problemów z późniejszym odświeżeniem.

JasioJasio

Posty: 4

 
Stawiam na polską produkcję już bardziej koszulek i odzieży generalnie, bo naprawdę niektórzy dobrze robią. Moja ulubiona marka koszulek w tym momencie to https://easetailored.com/. Przejrzyj lookbook, modele, właściwie pod każdą sylwetkę wykonują t-shirty kolorowe, bez dziwacznych grafik. Mi akurat koszulki pasują pod sportową marynarkę, w ogóle się w nich nie pocę. Wysokiej jakości bawełna.

NiKRK45

Posty: 6

 
Jeszcze zwróć uwagę na warunki prania. Nie można złamać w żadnym wypadku. Niektóre proszki i płyny masz z przeznaczeniem pod konkretny rodzaj materiału, więc warto przy okazji się zainteresować jakością pielęgnacji zakupionej odzieży.

Invar4

Posty: 21