apartamenty na wynajem Kołobrzeg, gdzie szukać?

apartamenty na wynajem Kołobrzeg, gdzie szukać?

Gdzie znajdę apartament do wynajmu w Kołobrzegu? Polecajcie jakieś sprawdzone miejsca? Czekam na odpowiedzi.

śitowiec4

Posty: 5

 
Kiedyś mieszkaliśmy w kwaterach u ludzi, ale to nie miało sensu. Teraz tylko apartamenty z wyposażeniem i zlokalizowane w jakimś super miejscu.

wiesłąwa3

Posty: 15

 
Nie wybieramy się w nigdzie w tym roku także nie polecę żadnych interesujących apartamentów. Trzeba szukać przez Internet, tam jest ich naprawdę bardzo sporo i każdy coś znajdzie interesującego.

radek

Posty: 8

 
Kiedyś mieszkaliśmy w kwaterach u osób, niemniej jednak to nie miało sensu. Teraz tylko apartamenty z wyposażeniem i zlokalizowane w jakimś super miejscu.

bydlus

Posty: 3

 
Jeśli wybieracie Kołobrzeg i wynajem apartamentów to tutaj http://www.balticpolanki.eu jest właściwe miejsce. Zasze korzystamy z ich oferty, bowiem jest najlepsza.

Mr Frog

Posty: 10

 
Mnie wystarczy namiot nad morzem i jestem szczęśliwy, ale znajomi wynajmowali jakiś luksusowy apartament w Kołobrzegu. Dowiem się dokładnie gdzie to było to podeśle stronę i zainteresowani mogą wtedy sprawdzić, co tam się znajduje interesującego.

waleria

Posty: 13

 
My, jeżeli wybieramy jakieś miejsce to sprawdzamy czy ma udogodnienia dla całej rodziny. Na pewno basen to nad morzem podstawa i to sprawdzamy. Przydaje się plac zabaw, jest też sauna. Wtedy wszyscy dobrze bawią.

magda

Posty: 11

 
Jadąc nad morze bardziej kieruje się ceną i to niską. Wolę zapłacić mniej za niższy komfort, ale dzięki temu jestem nad morze kilka dni dłużej. Oczywiście każdy inaczej sobie to liczy, bo jedni zarabiają średnią krajową, a inni kilka razy więcej. To, dlatego noclegów jest tak bardzo dużo do wyboru. Każdy coś dzięki temu dopasuje dla siebie.

Mix-Reklam

Posty: 8

 
Każdy znajdzie dla siebie w Kołobrzegu na wynajem apartamenty, albowiem jest ich wiele. Ceny są zależne od długości pobytu, natomiast i od wyposażenia apartamentu. Im coś lepsze tym droższe, natomiast jednocześnie niezwyklej komfortowe.

propek1

Posty: 8

 
My, jeśli wybieramy jakieś miejsce to sprawdzamy czy ma udogodnienia dla całej rodziny. Na pewno basen to nad morzem podstawa i to sprawdzamy. Przydaje się plac zabaw, jest też sauna. Wtedy wszyscy dobrze bawią.

TomekK

Posty: 8