apartamenty w Kołobrzegu, gdzie szukać ?

apartamenty w Kołobrzegu, gdzie szukać ?

Chciałabym znaleźć apartament w Kołobrzegu, który miałby oddzielne wejście, a zarówno własną kuchnię z aneksem kuchennym i całym wyposażeniem. Jedziemy z małym dzieckiem na urlop, więc chciałabym sama przygotowywać posiłki.

Dziadek

Posty: 1

 
Apartamenty w Kołobrzegu znajdziesz na tej stronie https://apartamenty.kolobrzeg.pl. Mają niezmiernie duży wybór apartamentów przy morzu, jak i w centrum miasta. Warto się do nich zgłosić, jak jedziesz na kilkudniowe wakacje nad morze.

jurecekk5

Posty: 9

 
Ja noclegi w Kołobrzegu szukam na różnych stronach internetowych. Czasami można znaleźć promocje na apartamenty nad morzem.

y-grek56

Posty: 6

 
Jeżeli chodzi o noclegi w Kołobrzegu, to na ogół wchodzę na różne strony internetowe i poszukuję po wyszukiwarce, wygodnego dla mnie rozwiązania.

Lupusx

Posty: 29

 
Na Twoim miejscu wybrałabym apartament w Kołobrzegu. Takie noclegi mają niezwykle wysoki standard, przydaje się to jak jedziesz z małym dzieckiem na wakacje. Dodatkowo masz kuchnię z pełnym wyposażeniem.

Yuri20

Posty: 4

 
My jadąc na urlop wybieramy zawsze apartamenty w Kołobrzegu. Niekiedy ceny są niższe niż w przypadku niektórych pokoi hotelowych. W apartamentach jest wysoki standard, dlatego zawsze decydujemy się na taki nocleg.

wujekB

Posty: 10