Noclegi nad morzem

Noclegi nad morzem

Witam Państwa, chciałbym zrobić mamie i tacie prezent na trzydziestą rocznicę ślubu. Zamierzam wysłać ich do hotelu, który charakteryzuje się licznymi atrakcjami, a przede wszystkim pakietami usług rehabilitacyjnych. Rodzice kochają morski klimat. Może macie Państwo kontakty do sprawdzonych kompleksów hotelowych nad morzem? Na razie wstępnie się rozglądam, więc wszystkie rady mile widziane :)

labuh

Posty: 9

 
Sianożęty to świetna miejscowość wypoczynkowa nad morzem. Czysto, spokojnie i ta szeroka plaża. Byłem kilka razy i jestem bardzo zadowolony. Może to ciekawy kierunek?

igorek

Posty: 13

 
Dla rodziny zalecam hotele z całodobowym monitoringiem i z ogarniętymi ochroniarzami.

codePerformance

Posty: 14

 
Jeżeli jedziesz z dzieckiem do hotelu to zwróć uwagę, czy obiekt zatrudnia profesjonalnych animatorów zabaw i czy za darmo udostępnia zaplecze do rozrywki dla najmłodszych.

luluś45

Posty: 12

 
Z koleżankami byłam na turnusie SPA (odchudzanie, odmładzanie, pełen relaks, indywidualny coaching żywieniowy i nie tylko, masaże) w hotelu Imperiall.pl . Miejscowości nie znałam do tej pory. Hotel działa w Sianożętach. Sąsiedztwo Kołobrzegu ogólnie. W każdym razie ze SPA i basenów praktycznie nie wychodziliśmy. Spróbowałam również terapii w komorze, która dotleniała organizm. Coś niesamowitego, jak dobrze się człowiek po takiej sesji czuje. Jakbym odzyskała kilka lat życia. Sporo przesiadywałyśmy również w barze i na plaży. Naprawdę dobre alkohole i hotel nie zatrudnia barmanów z przypadku :) Jeżeli chodzi o pokoje to standard luksusowy. Nie żałowałyśmy sobie. Ogólnie polecałabym hotel dla kobiet i dla rodzin. Dzieci mają tam co robić niezależnie od pogody :)

Babeczka

Posty: 23

 
Nad polskim morzem hotele specjalizują się w usługach SPA. Moim zdaniem to bardzo dobry kierunek, żeby się zrelaksować. Jedna z najlepszych usług to terapia tlenowa. Człowiek od razu się lepiej czuję. Niestety niewiele hoteli posiada taki potencjał na Pomorzu.

bartek33

Posty: 11