dobry stomatolog Toruń

dobry stomatolog Toruń

Cześć, czy możecie mi powiedzieć, jak się czujecie po odbudowie uzębienia? Szukam głównie osób, które przeszły metamorfozę uśmiechu w Toruniu i pomogą mi podjąć decyzję. Niestety u mnie leczenie stomatologiczne mocno zaniedbane przez ostatnie lata, dlatego się trochę boję.

Sehano

Posty: 1

 
Najlepiej brać uzupełnienia, żeby pasowały kolorystycznie do reszty zębów. W innym przypadku to kiepsko wygląda.

mniszek56

Posty: 2

 
Od nowego roku, podobno przez Nowy Ład może być drożej, dlatego na Twoim miejscu zapisywałbym się do stomatologa jeszcze w tym roku. Nie wiadomo, co to będzie. Czy nie będziemy mieli służby zdrowia całkowicie na wzór amerykański.

ewa

Posty: 11

 
Większość uzupełnień protetycznych do wykonania wymaga odlewu. Ale teraz niektóre, lepsze gabinety posługują się nieco innymi, cyfrowymi metodami diagnostycznymi.

DobreRADY

Posty: 6

 
Najlepiej to sobie przymierzyć, jak ten przyszły uśmiech będzie wyglądać. I nie bój się prosić o plan leczenia rozpisany w szczegółach. Stomatolog wie, co może zaproponować.

Joe

Posty: 3

 
Byłam u nich na przymierzaniu nowego uśmiechu. Dwóch moich kolegów z pracy zrobiło sobie u nich właściwie światowej klasy uśmiech, dlatego sama postanowiłam zainwestować. Trochę kasy poszło, ale widok białych zębów to jest to.

Sehano

Posty: 3

 
Naprawiałem zęby w klinice KSE. Przyjmują przy ul. Ugory 2 w Toruniu. Tomografia komputerowa na miejscu, drukarki 3D, frezarki, co tylko chcesz. Protetyka i implantologia moim zdaniem na międzynarodowym poziomie i mają bogate pakiety zabiegowe. Tak stworzone, żeby robić pod pacjenta, indywidualnie, bez wad i skutków ubocznych.

namok

Posty: 9

 
Właśnie gdzieś czytałam, że najlepsze centra stomatologiczne zapewniają cyfrowe metamorfozy uśmiechu. Widzisz wszystko jeszcze przed wdrożeniem terapii. Fajna sprawa. Szkoda, że u mnie w mieście takie możliwości nie występują.

Fanatyk

Posty: 2