płyty meblowe, jaka firma ?

płyty meblowe, jaka firma ?

Chcę zamówić płyty meblowe na wymiar. Jeżeli znajcie jakąś firmę, która się na tym zna to dajcie mi do nich jakieś namiary.

suderuss3

Posty: 1

 
Z tego, co wiem to firma przyjedzie i sprawdzi rozmiar blatów, bo oni się na tym znają o dużo lepiej. Zmierzenie nie zawsze jest proste. Mało tego blat przy ścianie nie zawsze jest pod tym samym kątem. Na końcu może być nieco węższy albo szerszy, wobec tego najlepiej jest zlecić takie pomiary komuś, kto się na tym niesłychanie dobrze zna.

Yuri20

Posty: 2

 
Meble może nie są tanie, ale z drugiej strony zamawia się je raz na wiele lat. Stawiamy wtedy na najwyższą, jakość bo wtedy takie meble nawet po latach wyglądają bardzo dobrze. Opłaca się do tego więcej dopłacić.

TomekK

Posty: 11

 
Według mnie wymiana frontów meblowych to super pomysł. Meble same w sobie mam dobre, lecz fronty już mają własne lata, dlatego ich wymiana jest świetnym rozwiązaniem.

Bhapo

Posty: 3

 
Nie zamawiałem przez ostatnie lata mebli. Kiedyś firma przyjeżdżała i wszystko mierzyła. Później tworzyli projekt, a na końcu wykonywali meble na zamówienie. Ostatnim etapem był przyjazd firmy, która wszystko montowała. Dla nich to nie było trudne, ale sam na pewno miałbym poważne problemy żeby sobie poradzić.

syrena88

Posty: 4

 
Należałoby porównać sobie różne opcje, a wówczas wiemy, co nam się najbardziej będzie opłacało. Jeśli meble są zniszczone to same fronty nic nie dają. Przerabiałem już to i ostatecznie zdecydowałem się zamówić gotowe i nowe meble. Znowu mam spokój na niezwykle długi czas.

edyta123

Posty: 11

 
Przykładowe meble na wymiar z Bydgoszczy można zobaczyć w firmie http://stolplyt-bydgoszcz.pl. Mają mnóstwo projektów, wobec tego każdy sobie coś dopasuje.

ciumar1

Posty: 4

 
Kupowałem płyty meblowe MDF i jestem zaspokojony. Firma wszystko docięła na podany przeze mnie wymiar. Nie pamiętam ile mnie to kosztowało, natomiast nie było to mnóstwo. Na pewno jest to niezmiernie opłacalne, dlatego pożądane byłoby się z taką firmą skontaktować i uzgodnić szczegóły.

BobBudowniczy

Posty: 5

 
Nie zamawiałem poprzez ostatnie lata mebli. Kiedyś firma przyjeżdżała i wszystko mierzyła. Potem tworzyli projekt, a na końcu wykonywali meble na zamówienie. Ostatnim etapem był przyjazd firmy, jaka wszystko montowała. Dla nich to nie było uciążliwe, ale sam na pewno miałbym poważne problemy żeby sobie poradzić.

BerciQ89

Posty: 6

 
Meble może nie są tanie, lecz z drugiej strony zamawia się je raz na wiele lat. Stawiamy wtedy na najwyższą, jakość albowiem wtedy takie meble nawet po latach wyglądają niezwykle dobrze. Opłaca się do tego wiecej dopłacić.

wiking789

Posty: 12