kursy samoobrony, gdzie szukać ?

kursy samoobrony, gdzie szukać ?

Czego można się nauczyć na samoobronie? Dużo o tym słyszałam, lecz nie za niezmiernie wiem jak to wszystko może wygląda?

Madzia

Posty: 1

 
Osobiście chodziłam na kursy samoobrony i jestem zadowolona. Dowiedziałam się mnóstwo rzeczy. Mam większą pewność siebie, bowiem wiemy, iż w razie, czego będę potrafiła się obronić. To ma dla mnie znaczenie.

namok

Posty: 3

 
Jeśli instruktor naprawdę się na tym zna to ma odpowiednie certyfikaty. To nie jest łatwo łączyć te wszystkie techniki. Trzeba się na tym bardzo dobrze znać. Wtedy my kobiety możemy na tym tylko zyskać. Na tym nam zależy. Jeśli już się płaci to niech będą z tego efekty.

gruszeczka45

Posty: 20

 
Osobiście chodziłam na kursy samoobrony i jestem zadowolona. Dowiedziałam się wielu rzeczy. Mam większą pewność siebie, bo wiemy, że w razie, czego będę potrafiła się obronić. To ma dla mnie znaczenie.

kwinto

Posty: 4

 
U nas zebrałyśmy się w cztery osoby i takie kursy wyszły wówczas taniej. Chyba była to połowa ceny. Nie uważam żeby takie zajęcia grupowe były gorsze. Również wszystkiego się dowiedziałyśmy i jesteśmy niezwykle zadowolone.

Rico

Posty: 2

 
Najlepsze kursy samoobrony można odbyć tutaj https://www.kursysamoobrony.eu. Korzystałam z tego i jestem bardzo zadowolona. Moje wszystkie znajome też były u tego instruktora i mówią, że jest super. Polecam.

francuzik

Posty: 3

 
Nie chodziłam nigdy na takie kursy samoobrony. Próbowałam swoich sił w domu, ale niestety za dobrze mi to nie szło. Na razie nie mam jak zapisać się na taki kurs, ale jak tylko będzie okazja to na pewno z tego skorzystam. Dzisiaj nie można się czuć bezpiecznie, dlatego warto wiedzieć jak się można będzie bronić.

audi80

Posty: 9