zwrot prowizji bankowej, szukam

zwrot prowizji bankowej, szukam

Nie mogę doprosić się o zwrot prowizji bankowej. Może coś poradzicie. Pożyczka wzięta w firmie pożyczkowej.

wirwik

Posty: 4

 
Nie miałam takiej sytuacji, ale jeśli chodzi o prywatne firmy pozabankowe, to wszystkiego można się spodziewać. Tego, że nie zwracają prowizji bankowej również :(

Rico

Posty: 12

 
Jeśli masz problem ze zwrotem prowizji bankowej, to tutaj masz namiary na świetną kancelarię https://wycena.zwracamyprowizje.pl. Mnie bardzo pomogli. Byłbym sporo stratny. Polecam z całego serca.

andrew66

Posty: 9

 
Zawsze to coś. Gdyby nie pomoc firmy, w życiu nawet kilkuset zł bym nie odzyskała. U mnie zwrot prowizji bankowej wpłynął za parę dni od zgłoszenia. Polecam.

Różyczka

Posty: 7

 
U mnie prowizja bankowa została zwrócona bez żadnego problemu, wobec tego dziwię się, że ludzie mogą mieć z tym problem. Możliwe, że podpisali umowę bez takiego zapisu. Nie wiem. Nie mam pojęcia, dlaczego firma nie chce zwrócić pieniędzy. Prawnie jest tak, że powinna.

Niciuśś98

Posty: 3

 
Zwrot prowizji bankowej jest zgodny z przepisami, natomiast ludzie o tym nie wiedzą. Banki to raczej informują, natomiast pozabankowe firmy nie zawsze. Poza tym taka pomoc kancelarii może być konieczna, gdy instytucja nie chce dokonać zwrotu.

Gruby_56

Posty: 10