kto do mnie dzwonił, znacie ?

kto do mnie dzwonił, znacie ?

Zastanawiam się jak zbadać numery telefonów od nieznanych ludzi? Korzystacie z jakiegoś konkretnego serwisu?

kondziu

Posty: 3

 
Różnie to bywa, zatem im czujnie się na to patrzy tym lepiej. Takie czasy, iż nie weselimy się, iż ktoś dzwonił z UK tylko zastanawiajmy się, po co i kto to? Dobrze, iż można zbadać numer telefon i wówczas wiemy czy trzeba go blokować i przekazywać dalej czy nie?

qquios

Posty: 7

 
Lepiej jest poświecić czas na sprawdzenie numerów telefonów niż zapłacić kilkanaście tysięcy komuś, kogo na oczy nie wiedzieliśmy, a takie sytuacje się zdarzają bardzo często.

Bhapo

Posty: 5

 
Słyszałem, że odebranie takiego numery kończy się źle. Stosownie to nie tyle odebranie, co odzwonienie. Ich staranie jest proste puszczają sygnał i się rozłączają. My myślimy, że to coś istotnego i wtedy wpadamy w pułapkę, która może nas kosztować bardzo dużo zdrowia. Bez wątpienia stracimy też bardzo dużo swoich pieniędzy.

Babeczka

Posty: 23

 
Oszuści zawsze starają się nas naciągnąć. Jeśli dzwoni numer z UK to nie oddzwaniamy tylko go dokładnie sprawdzamy i wiemy wtedy czy to ktoś niebezpieczny.

Pamooko

Posty: 23

 
Według mnie to takimi sprawami powinni zajmować się operatorzy komórkowi. Niestety w Polsce nic nie robią, a jeżeli odbierzemy albo zadzwonimy na taki numer to czeka nas przykra niespodzianka. Nie blokują nawet takich numerów tylko znowu organizują akcje w internecie żeby uważać. Dziwne jest to wszystko jak dla mnie.

Franko99

Posty: 8

 
Niestety, ale oszustów jest niesłychanie wiele. Mój znajomy odebrał, ale nic nie usłyszał w słuchawce to zadzwonił ponownie. Zniknęło mu kilkanaście tysięcy złotych. W sądzie nie da się wygrać, bowiem to firma, jaka jest gdzieś daleko od nas. Działają jakby leganie i my nic nie możemy na to poradzić. Może poza tym, iż ich nie odbieramy i nie oddzwaniamy.

pawel-2910

Posty: 21

 
Zawsze znajdą jakiś sposób żeby do nas dotrzeć. Jeśli ktoś nieuważnie odbiera wszystkie teflony to szanse na to, że otrzyma za to srogą karę są naprawdę bardzo duże.

namok

Posty: 14

 
U mnie babcia nie sprawdziła, kto do niej dzwonił i były problemy. Na szczęście odebranie telefonu nic złego nie zrobiło. Gdyby oddzwoniła to sytuacja by się skomplikowała. Szybko by zapłaciła za to bardzo dużo pieniędzy.

olgierd33

Posty: 17

 
W łatwy sposób można zbadać, kto dzwonił z UK w serwisie https://whocalledmeuk.co.uk. Mają bardzo dobrze przygotowaną bazę, zatem szybko odszukamy numer, który nie daje nam spokoju. Sam z niego korzystam cały czas i jest dobrze.

Sarenka

Posty: 4