chcę się pośmiać na filmie, co polecacie?

chcę się pośmiać na filmie, co polecacie?

Cześć. Co sądzicie o najnowszej komedii Mariusza Pujszo „Ostatni Klaps”? Warto się wybrać do kina? Ktoś oglądał może pokaz przedpremierowy?

filmik66

Posty: 17

 
Też obejrzałabym sobie jakąś dobrą komedię, ale właśnie patrzyłam repertuar kin i jak na razie nic fajnego dla siebie nie znalazłam, ale to pewnie też zależy od gustu.

EpIon7

Posty: 30

 
„Ostatni Klaps” Mariusza Pujszo zebrał naprawdę dobre noty na pokazie przedpremierowym, zapowiedzi też ma dobre. Moim zdaniem temat fajnie się zapowiada i obsada też interesująca. Na pewno się wybiorę do kina, żeby zobaczyć czy naprawdę najlepsza polska komedia ostatnich lat to jest.

Grabow12

Posty: 20

 
W maju kilka tytułów weszło do kin, ale nic wyjątkowego nie kojarzę. Teraz niedługo ma być premiera nowej polskiej komedii więc może właśnie na to się wybiorę.

humter

Posty: 18

 
Raczej nic Ci nie polecę, musisz przejrzeć repertuar i zobaczyć, co Cię zainteresuje. Ze znajomymi to najlepiej chyba na jakąś komedię się wybrać, ale na razie nie ma chyba nic fajnego.

edward33

Posty: 18

 
W maju było kilka premier kinowych, ale szczerze mówiąc to żadnego hitu nie kojarzę. Ale nie śledzę na bieżąco repertuar, to mogę się mylić.

de99ial

Posty: 31