Filmy online

Filmy online

Cześć,

czy możecie mi polecić portal z filmami online, koniecznie bez limitu, który nie przeszkadza człowiekowi w oglądaniu wyskakującymi reklamami?

giena1977a

Posty: 19

 
Ostatnio przeraziłem się ilością reklam na najpopularniejszych serwisach z filmami online. Zanim dobiorę się do filmu mija kilka lub nawet kilkanaście minut. Od tego negatywnego standardu odchodzi moim zdaniem idealnie portal http://zobaczto.tv.

Polecam, bo wszystko działa w prosty sposób, a ulubiony film lub serial odpalisz sobie natychmiast.

xtigerx

Posty: 24

 
Moim zdaniem powinni obniżyć stawki w kinach, żeby piractwo w sieci się zmniejszyło. Mnie akurat nie stać na wydawanie kilkudziesięciu złotych na bilet.

Filmy online to jedyna alternatywa, jaką posiadam w tym momencie.

Rimano

Posty: 22

 
Nienawidzę serwisów z filmami online, w których są praktycznie same reklamy. Okienka wyskakują non stop. Nie da się normalnie obejrzeć niczego.

labuh

Posty: 15

 
Teraz zaczynają dominować wirtualne wypożyczalnie filmów lub seriali po wdrożeniu dodatkowej płatności w cyklu miesięcznym.

polmar

Posty: 22

 
A ja wolę od czasu do czasu kupić płyty DVD z filmem. O wiele lepiej się ogląda na kinie domowym ulubione produkcje filmowe.

LiOx

Posty: 34

 
Wpisz sobie frazy typu filmy online bez limitu. Wkurzam się zawsze, jak oglądam film, a tutaj nagle limit się pojawia.

Negatywne wrażenia od razu :P

Robuś

Posty: 21

 
Amerykańskie serwisy z filmami online są niezłe, chociaż nie mają polskich napisów. Ja w taki sposób uczę się angielskiego, oglądając seriale :D

wrona

Posty: 13

 
Lepiej nie ryzykuj z płatnymi rejestracjami, żeby oglądać film. Odtwarzacz powinien być dostępny bez potrzeby rejestracji.

Osobiście zawsze tak sprawdzam wiarygodność portali z filmami online.

azbe

Posty: 30

 
Jak oglądam filmy online to ograniczam się do podawania danych o sobie.

Lepiej nie ryzykować :)

Finest

Posty: 33