autoryzowany serwis apple

autoryzowany serwis apple

Witam. Piszę z pytaniem, a mianowicie gdzie w Szczecinie naprawią mi zbitą szybkę w iPhone? Potrzebuję tego na już więc jeśli ktoś coś wie to bardzo proszę o pomoc.

damian

Posty: 8

 
Polecam Ci http://applemobile.pl To autoryzowany serwis Apple. Znają się na tym co robią, a poza tym mają dobre ceny. Nie znajdziesz lepszego rozwiązania. Byłem u nich kiedyś ze zbitą szybką w moim iPhone i zajęli się tym szybko i sprawnie. Nie zapłaciłem też dużo.

audi25

Posty: 19

 
Moim zdaniem powinieneś wybrać firmę z doświadczeniem oraz dużą wiedzę z zakresu elektroniki. Takie serwisy powinny stać na czele tego typu punktów naprawczych. Co prawda istnieje wiele pseudo serwisów, ale ich wiarygodność i wiedza są bardzo wątpliwe.

Marko

Posty: 28

 
Najlepiej żeby Ci serwisanci sami byli właścicielami urządzeń Apple. Wtedy ich wiedza poparta byłaby doświadczeniem i praktyczną znajomością urządzeń. Oddaj swój telefon jedynie w ręce profesjonalistów, wykonujących swoją pracę z przyjemnością.

brzucholl

Posty: 8

 
Poszukaj rzetelnej firmy z doświadczeniem. Jeśli chodzi o naprawę urządzeń Apple, to lepiej zainwestować w oryginalne części. Ważne więc, aby serwis który wybierzesz miał dostęp do zaplecza części zamiennych Apple.

tomeix

Posty: 21

 
Przerabiałem w swoim życiu masę telefonów komórkowych, jednak dopiero iPhone zapewnił mi wszystko czego od niego oczekiwałem. Wszystkie urządzenia iPhone są warte swojej ceny i każdy kto uważa, że jest inaczej prawdopodobnie nigdy w życiu nie trzymał nawet jednego w ręce.

DevilScream

Posty: 24

 
Też przymierzam się do kupna iPhone, ale właśnie zastanawiam się jaka jest dostępność punktów serwisowych dla produktów Apple w Polsce. Mam oczywiście nadzieję, że produkt w tej cenie będzie bezawaryjny, ale warto mieć wcześniej rozeznanie w tej sprawie.

Hihi_WWW

Posty: 16

 
Taki telefon to tylko do autoryzowanego serwisu. Szkoda by było oddać go amatorom. Lepiej trochę więcej zapłacić a mieć profesjonalną usługę i gwarancję jakości. Takie jest przynajmniej moje zdanie, ale decyzja należy do Ciebie.

Kruk

Posty: 20

 
Telefon marki Apple to świetna sprawa. Dzięki niemu można się trochę wyróżnić, bo prawie każdy ma Samsunga. Nie mówię, że to coś złego, jednak jakość iPhone jest nieporównywalnie lepsza w stosunku do innych marek telefonów.

Winect56

Posty: 27

 
Ja osobiście wybieram jedynie firmy z bogatym doświadczeniem. Cenię sobie też miłą i fachową obsługę. Naprawdę ciężko taką znaleźć. Dlatego jak już mi się uda, to nie zmieniam i stale korzystam z jej usług.

GGregbard

Posty: 27