biuro rachunkowe Żyrardów, znana firma ?

biuro rachunkowe Żyrardów, znana firma ?

Które ceny mają za usługi księgowe i czy opłaca się ich wybierać czy może przy mniejszej firmie na ryczałcie lepiej działać na własną rękę?

djramu

Posty: 2

 
Księgowa to stałe koszty. Czy pracuje czy nie płacisz jej? Do tego dochodzi urlop, choroby, a biuro rachunkowe pracuje cały czas. Ma do wykonania ściśle określone zadania i musi je zrobić. Za to my im płacimy, dlatego wiedzą, że muszą się postarać. Konkurencja jest duża, dlatego tym bardziej mają motywacje do działania.

znamsienatym

Posty: 8

 
Polecam biuro rachunkowe z Żyrardowa, albowiem dadzą sobie ze wszystkim radę. Macie ich ofertę https://biuro-rachunkowe-zyrardow-mazowiecki.waw.pl i sobie sprawdźcie.

eryk

Posty: 18

 
Nie wiem, po co brać księgowego do rozliczania ryczałtu? Masz stawkę, odliczać od kwoty i po problemie. Żaden super księgowy nie jest tutaj konieczne, bowiem szkoda na niego kasy, natomiast rób jak tam sobie chcesz.

TomekK

Posty: 8

 
Jeśli ktoś ma dużo czasu na zabawę w księgowość i lubi ryzykować to może to robić. Trzeba się nastawić na poprawki, wzywanie do urzędów ZUS i US. Nie mam na to czasu, a tym bardziej zdrowia.

mniszekk6

Posty: 12

 
Myślałem, że biuro rachunkowe zbędne, ale kiedyś zleciłem im prace. Okazało się, że zrobili wszystko w oka mgnieniu, a do tego jeszcze wcale mnie to nie kosztowało dużo. Polecam biuro.

Babeczka

Posty: 5

 
Myślałem, iż biuro rachunkowe zbędne, ale kiedyś zleciłem im prace. Okazało się, iż zrobili wszystko w oka mgnieniu, a do tego jeszcze wcale mnie to nie kosztowało sporo. Polecam biuro.

mirekp2005

Posty: 14

 
Prowadzę firmę na ryczałcie, dlatego ja akurat nie sprawdzałem tak dokładnie księgowych, ale na pewno przy rozliczeniach VAT już trzeba to bardziej dokładnie zrobić.

dagaaa5

Posty: 11

 
Dla mnie biuro to najlepsze rozwiązanie, ale przecież jedni rozliczają uproszczone rachunki, a inni chcą pełnej księgowości. Wtedy inaczej się na to patrzy.

Damiano

Posty: 7

 
Moje doświadczenia z biurem rachunkowym są takie, że jedna firma była w porządku, a inna zwodziła mnie i nie robili niczego na czas. Warto, zatem sprawdzić ich terminowość albo mieć umowę, że jeśli się nie wyrobią to płacą karę. To ich mobilizuje.

hubertus

Posty: 5