prawnik, poszukuję!

prawnik, poszukuję!

Poszukuje kontaktu do kancelarii prawnej, która zajmuje się rozwodem. Chodzi mi o napisanie pozwu rozwodowego.

kadajo

Posty: 1

 
Znajomy korzystał z pomocy jakieś kancelarii, bo właśnie chciał mieć opiekę nad osobą nieletnią. Musiałbym się z nim skontaktować, bo nie zagłębiałem się w ten temat. Mam na głowie inne problemy, ale akurat w tym przypadku prawnik raczej nie będzie w stanie mi pomóc, a szkoda, bo wiele by to zmieniło.

Wariat

Posty: 7

 
Mogę polecić radcę prawnego https://kancelaria-wiszniewska.pl/adwokat-prawnik-czy-radca-prawny.html, który bardzo dobrze się zna na wszystkich sprawach. Pomógł nam przy zachowku jak i przy rozwodzie.

@_yyy111

Posty: 5

 
Lepiej byłoby się nie kontaktować z prawnikami, ale jeżeli nie ma innego wyjścia to trzeba stawiać na kogoś, kto jest w stanie nam pomóc. To winien być ktoś go zajmuje się właśnie takimi sprawami, jakie są nam konieczne. Tylko wtedy możemy się spodziewać, że taki prawnik wykona własne obowiązek najlepiej jak to tylko możliwe.

muzyczny55

Posty: 2

 
Najlepszym rozwiązaniem jest znaleźć kogoś, kto się zajmuje nie wszystkim, a konkretnymi sprawami, bowiem wtedy jest to specjalista, który jest w stanie nam pomóc. Można wtedy wygrać swoją sprawę, a na tym nam niezmiernie zależy.

Boss

Posty: 4

 
Wybór kancelarii adwokackiej jest kluczowy. Niby wszyscy się na prawie znają się fachowców nadal niesłychanie brakuje, zatem trzeba stawiać na tych, co są najlepsi.

Sarenka

Posty: 6

 
Mnie pomógł jeden prawnik, który jest w moim mieście i naprawdę się na tym zna, niemniej jednak nie wiem czy ma czas. Z tego, co wiem to ma tak wiele klientów, iż się nie wyrabia.

Niciuśś98

Posty: 2

 
Im bardziej będzie doświadczony prawnik tym lepiej dla nas. Lepiej zapłacić więcej, ale mieć do pomocy osobę, która ma bardzo szeroki zakres wiedzy, z której skorzystamy.

ernolo

Posty: 7

 
Wybór kancelarii adwokackiej jest kluczowy. Niby wszyscy się na prawie znają się specjalistów nadal bardzo brakuje, dlatego trzeba stawiać na tych, co są najlepsi.

Marys56

Posty: 8

 
Według mnie szukanie adwokata wcale łatwe nie jest. Mamy wiele kancelarii, niemniej jednak jaka z nich jest najlepsza? Wydaje mi się, iż rozwiązaniem praktycznym będzie szukać opinii o konkretnych osobach, jakie w kancelarii pracują.

BOBOBO%6

Posty: 4