program prowadzący książkę przychodów i rozchodów, poszukuję

program prowadzący książkę przychodów i rozchodów, poszukuję

Polecacie jakieś programy, jakie pozwalają na prowadzenie firmy w ryczałcie lub KPIR? Najlepiej jakby miały wersje zarówno jedno, jak i wielofirmowe.

251Lechu

Posty: 5

 
Tego nie wiem. Takie informacje przeważnie są napisane na stronach internetowych, można popatrzeć przecież przed wykupieniem program KPIR.

omen100

Posty: 9

 
Też szukam takiego programu. Dotychczas korzystałam z taniego programu księgowego dla małych firm, lecz nie spełniał moich oczekiwań. Po okresie próbnym zrezygnowałam. Przydałby mi się teraz jakiś dobry program KPIR.

yarpen2

Posty: 7

 
Teraz sprawdziłam i faktycznie dużo takie strony zawierają informacji. Programów księgowych dla małych firm jest bardzo dużo. Jeśli ktoś się na tym nie zna to naprawdę ma duży problem z wyborem tej odpowiedniej.

edyta123

Posty: 9

 
Tanim programie prowadzący KPIR w darmowej wersji jest pełna funkcjonalność. Można księgować, tworzyć deklarację ZUS, wystawiać faktury i co tylko chcesz. Po okresie testowym w programie KPIR możesz wykupić dalszy dostęp i kontynuować swoje prace księgowe zachowując wcześniej wprowadzone dane.

DILelektronika

Posty: 28

 
Ja używam od dawna programu, w jakim prowadzę książkę przychodów i rozchodów. www.ksiega-podatkowa.pl/dla-firm/ksiazka-przychodow-rozchodow Przed zakupem wypróbowałem pakiet próbny i testowałem go, aż 60 dni za darmo. Po skończeniu pakietu zdecydowałem wykupić program i prowadzę nim księgowość już z pół roku. Jestem niesłychanie usatysfakcjonowany.

gregcie@

Posty: 4

 
Kiedyś korzystałam z taniego programu prowadzącego książkę przychodów i rozchodów jak prowadziłam własną firmę. Pamiętam, że posiałam sporą ilość potrzebnych funkcji, które bardzo ułatwiały mi pracę i zarządzenie firmą.

radek

Posty: 7

 
Programy KPIR mają swoje strony internetowe, na których można znaleźć sporo informacji odnośnie programu i przeróżnych jego funkcji. Zawsze przed wykupieniem jakiegoś pakietu winno się zwracać spostrzeżenie na takie rzeczy.

pawel253

Posty: 10

 
Też z niego korzystałam. Byłam w tym zielona. Wykupiłam program KPIR i najlepsze jest to, że automatycznie się zainstalował i od razu był gotowy do użytku.

witek55

Posty: 11

 
Teraz sprawdziłam i rzeczywiście dużo takie strony zawierają informacji. Programów księgowych dla małych firm jest niesłychanie dużo. Jeśli ktoś się na tym nie zna to rzeczywiście ma znaczny problem z wyborem tej odpowiedniej.

Invar4

Posty: 27