Na odchudzanie, gdzie znajdę ?

Na odchudzanie, gdzie znajdę ?

Których rzeczy próbowaliście z suplementów i odżywek, na masę, co wam dało radę, co jest skuteczne?

Ptaszyna

Posty: 13

 
Taki trening, jak widać efekty to mnie po prostu jara. Nigdy nie miałem tyle dyscypliny w sobie, żeby trenować cokolwiek. Chyba chodziło o to, że nie miałem po prostu siły. Teraz zażywam dodatkowo odżywki dla sportowców i jest bardzo dobrze.

tasdefleja

Posty: 28

 
Tu można znaleźć bardzo dużo dobrych preparatów na odchudzanie. Można poczytać o nich dokładny opis http://najlepszesuple.pl/odchudzanie/686-activlab-carnitine-3-128-kapsulek.html. Jak zaczynałam treningi trafiłam na nich i właściwie kupuję tam do dzisiaj. Mają atrakcyjne ceny.

Lupusx

Posty: 14

 
Piszę, albowiem widzę, iż mnóstwo ludzi szuka tanich odżywek. Ludzie uważajcie na nielegalne źródła. Można się nieźle przejechać na takim syfie. Raz tak zrobiłem, więc przestrzegam. Cena wcale nie była mnóstwo niższa od tych na rynku. Sprawdzajcie sklepy w jakich robicie takie zakupy, zwłaszcza w internecie.

Dzidzia

Posty: 21

 
Mnie zawsze chodziło, żeby spaść z wagi. Taki jeden preparat na odchudzanie mi pomógł, ale to chyba była bardziej moja zasługa i silna wola.

stopiw7

Posty: 17

 
Ja kupiłam sobie Activlab Carnitine 3, zaczęłam regularne treningi i faktycznie widać, że się udaje. Zgubiłam już 3 kilogramy, co kiedyś było dla mnie nie możliwe. Zresztą teraz bardzo dobrze się czuję. Polecam.

Acclaim

Posty: 20