produkty na odchudzanie

produkty na odchudzanie

Cześć. Szukam dobrej jakości suplementów diety dla diabetyka. Coś konkretnego stosujecie? Jest trochę teraz producentów takich preparatów i wolałabym kupić coś z polecenia niż tak testować zupełnie w ciemno...

Marioleczka

Posty: 6

 
Szkoda że nie słyszałam nigdy o suplementach na zdrowsze i mocniejsze zęby...:) Jest coś takiego? Oczywiście nie mam na myśli pasty do zębów bo jej raczej nie można by zakwalifikować jako suplementu..

antonio44

Posty: 20

 
Warto sobie przejrzeć rzeczy od Humavit, jak na razie to co bym od nich nie kupiła to jestem zadowolona. Mają różne grupy suplementów – dla diabetyków, do odchudzania, na mocniejsze stawy i kości, na włosy itp. Ja mam sprawdzone te na włosy akurat, skrzy i pokrzywa potrafią zdziałać cuda i to wszystko zupełnie naturalnie, z dobrym wchłanianiem.

johncena67

Posty: 26

 
Kiedyś miałam trochę manię na punkcie suplementów, teraz wystopowałam troszkę z tym wszystkim. Biorę tylko wapń i ostatnio zaczęłam też ten zielony jęczmień jeść, fajna sprawa, czuję się po nim dużo lepiej.

kikiriki2k

Posty: 10

 
Mi wystarcza że sobie magnez uzupełniam już od kilku lat. To jest jednak pierwiastek wyjątkowo podatny na wypłukiwanie z organizmu. A to kawa, a to stres, zmeczenie, pogoda i człowiek jest na deficycie magnezowym.

Czarek

Posty: 12

 
Jest bardzo duży wybór suplementów aktualnie, mam czasami wrażenie że jest więcej dostępnych w sprzedaży preparatów niż klientów którzy chcieliby je kupować..;)

omen100

Posty: 9

 
Mam zamiar coś sobie kupić na moje problemy z cerą. Coś tutaj polecicie? Jak sobie radzić z przebarwieniami i w ogóle z giętkością skóry, która w moim wypadku jest już tylko wspomnieniem?

KRK-Gosiaa

Posty: 5

 
Dużo to jest zawsze kwestia genów. Ja i moja siostra nie miałyśmy nigdy problemów jakiś ze skórą z włosami itp. Obydwie mamy grube i długie włosy, nie łamią się nie wypadają...a nie powiem żebyśmy prowadziły super zdrowy fit tryb życia ;)

turysta00

Posty: 19

 
Ze słabymi włosami to ciężko jest sobie poradzić ale jeszcze gorsza przeprawa jest z łupieżem. Jest na łupież jakiś dobry suplement który moglibyście jakoś z autopsji polecić?? Hę?

Wariat

Posty: 21