Beskidy Śląski, poszukuję!

Beskidy Śląski, poszukuję!

Interesuje mnie Wisła, bo to miasto Adama Małysza, ale nie wiem, co tam poza nim ciekawego może się znajdować?

serwertus

Posty: 1

 
Lubię zdobywać inne informacje o Beskidzie nawet, jeżeli nie zawsze mam okazję tam pojechać. Można choćby pooglądać sobie fotografie, jakie są wyjątkowe.

345_14

Posty: 24

 
Mnie się podoba Hala Jaworowa i te piękne widoki, ale gusta są bardzo różne. Zaletą jest to, że można się tam dostać niebieskim szlakiem, dlatego warto się wybrać na wycieczkę. Dwie godziny i już jesteśmy na miejscu. Nawet, jeśli ktoś nie jest wprawiony w takim chodzeniu to na pewno da sobie z tym radę, aby przejść.

Oleczka1

Posty: 6

 
Dla miłośników Wisła Malinka polecam stronę https://kochambeskidy.pl/beskidzkie-atrakcje-skocznia-im-adama-malysza-w-wisle-malince/, bowiem można tutaj zobaczyć niezwykle interesujące fotografie. Przekonacie się, iż jest to miejsce naprawdę niezwykle niespotykane i niepowtarzalne.

Kitas

Posty: 7

 
Mnie na Skoczni Małysza się bardzo podobało. Z tego, co pamiętam to zwiedza się ją około czterdziestu pięciu minut. Samo miejsce jest magiczne, bo przecież był tam sam mistrz, ale i można przy okazji z góry zobaczyć niesamowite widoki. Polecam odwiedzanie skoczni narciarskiej całej rodzinie, bo naprawdę warto.

alibali

Posty: 28

 
Kocham ten region i kiedy tylko mam czas to się tam pojawiam. Tam można odpocząć i można zobaczyć wiele ciekawych miejsc. Przede wszystkim Beskid wybiera się dla widoków, a tam ich naprawdę nie brakuje i każdy z tego będzie bardzo zadowolony.

woo_oow

Posty: 2

 
Mnie się podoba w tym regionie, bo można znaleźć ciekawe i dzikie miejsca. W Polsce jest z tym coraz trudniej. Warto oczywiście wspierać się portalem, który jest poświęcony tej tematyce, bo znajdziemy tam wiele ciekawych informacji.

Mikuśio

Posty: 14