prace ogrodnicze Łódź, znacie firmę?

prace ogrodnicze Łódź, znacie firmę?

Witam serdecznie. Mam problem ze znalezieniem sensowych opinii na temat prac ogrodniczych w Łodzi. Którą firmę polecacie?

Kowalski

Posty: 8

 
Prace ogrodnicze, dotyczące zwłaszcza dużych terenów i drzew, które wymagają cięcia, nie należą do tanich. Najlepiej skorzystać z usług w dużej firmie w Łodzi, bo ceny są podobne, ale jeśli chodzi o jakość wykonania to osobiście stawiam na renomowanych usługodawców. Pozdrawiam.

bruklin187

Posty: 9

 
Czekam. Mam nadzieję, że znajdzie się tutaj choć kilka ludzi, które podzielą się opiniami na temat prac ogrodniczych, które oferują firmy w Łodzi. Nie mam dobrego doświadczenia z ostatnim z usługodawców. Poszukują naprawdę rzetelnej firmy.

Trener

Posty: 5

 
Wspaniała firma – https://arbos.org.pl. Polecam ze względu na jakość prac ogrodniczych, jakie zapewniają. Są profesjonalni, dokładni i profesjonalni. Działają w Łodzi i w okolicach.

edward33

Posty: 21

 
Jeżeli są to chore lub martwe drzewa to nie będziesz mieć kłopotów z wycinką drzew. Najlepiej, gdy oceni ich stan jakaś rzetelna firma z Łodzi. Na pewno tu kogoś odszukasz. Nie są to kosmiczne sumy, więc bez obaw. A co do decyzji, to wcale nie jest tak trudno. Każda sytuacja jest inna, więc trudno powiedzieć coś w Twoim temacie :D

warter88

Posty: 18

 
Jeżeli dobrze rozumiem, to prace na wysokościach związane z ogrodnictwem można wykonywać, mając specjalne uprawnienia? Tak? Kiepsko trafiliśmy, bowiem zaufaliśmy chyba pseudo fachowcom. Drzewa zostały źle przycięte, a co do prac przy terenach zielonych, to już naprawdę szkoda mówić. Liczę na pomoc z waszej strony. Może znajdzie się jakaś dobra firma z Łodzi?

bartek33

Posty: 8

 
Nie chodzi mi o typową wycinkę drzew, ale o przycięcie gałęzi i sprawdzenie drzew pod kątem szkodników. Jak kształtują się ceny takich usług w Łodzi? Jeśli wiecie coś na temat, dajcie znać. Z góry dziękuję.

Eukalipto

Posty: 10

 
Właśnie przeglądam usługi i wychodzi na to, iż macie rację. Jeżeli chodzi o pielęgnację drzew, to arborystyka albo nic :D Mam nadzieję, iż znajdę kogoś od takich usług w Łodzi.

codePerformance

Posty: 16

 
Pielęgnacja drzew przy pomocy technik linowych – jeśli potrzebna jest naprawdę profesjonalna usługa, to polecam tylko tę usługę, nic innego. Jest kilka dobrych firm w Łodzi. Pozdrawiam.

Gabat

Posty: 2

 
Prace ogrodnicze, dotyczące zwłaszcza wielkich terenów i drzew, jakie wymagają cięcia, nie należą do tanich. Najlepiej skorzystać z usług w licznej firmie w Łodzi, bo ceny są podobne, natomiast jeżeli chodzi o jakość wykonania to osobiście stawiam na renomowanych usługodawców. Pozdrawiam.

wacek55

Posty: 14