Brama ogrodzeniowa, gdzie ?

Brama ogrodzeniowa, gdzie ?

W związku z tym, iż buduję dom to poszukuję również ogrodzenia. Jakie polecacie? Plastikowe, metalowe czy drewniane?

Damiano

Posty: 21

 
Jeśli chodzi o trwałość ogrodzeń plastikowych to jest ona na tym samym poziomie co trwałość ogrodzeń wykonanych z drewna czy metalu. O tę kwestię nie musisz się więc kompletnie martwić.

Trener

Posty: 26

 
Osobiście odradzam Ci korzystanie z ogrodzeń drewnianych. Moim zdaniem jest to obecnie przeżytek i nie warto się na nie decydować. Odpowiednia konserwacja drewna zajmie Ci mnóstwo czasu. Od siebie doradzam Ci zakup ogrodzeń plastikowych.

Ciapek

Posty: 23

 
Gdy mój sąsiad montował ogrodzenie to od razu zdecydował się na ogrodzenie plastikowe i jak sam mówi jest niezmiernie mocno zaspokojony ze swojego wyboru.

śitowiec4

Posty: 16

 
Jakiś czas temu byłem w podobnej sytuacji do Ciebie i również miałem mnóstwo wątpliwości, które jednak okazały się całkowicie przesadzone i niepotrzebne.

erwin_15

Posty: 24

 
Jeżeli chodzi o zakup ogrodzenia to zdecydowanie polecam Ci skorzystanie z usług firmy: http://ogrodzenia-pcv.com. Moim zdaniem jest najlepsza.

aniat00

Posty: 14

 
Obecnie jakość plastiku stoi na tak wysokim poziomie, że ogrodzenia z niego wykonane nie różnią się praktycznie niczym od ogrodzeń wykonanych z drewna czy metalu. Dodatkowo plastik możesz dowolnie okleić przez co może przypominać on zupełnie inny materiał.

Lupusx

Posty: 13

 
Dziś jakość plastiku stoi na tak wysokim poziomie, iż ogrodzenia z niego wykonane nie różnią się praktycznie niczym od ogrodzeń wykonanych z drewna czy metalu. Dodatkowo plastik możesz dowolnie okleić przez co może przypominać on zupełnie inny materiał.

gregcie@

Posty: 22