pielęgnacja terenów zieleni łódź, zna ktoś ?

pielęgnacja terenów zieleni łódź, zna ktoś ?

Szukam sprawdzonej firmy od pielęgnacji terenów zielenie w Łodzi. Jeżeli polecacie kogoś, napiszcie. Dziękuję.

himmmu78

Posty: 7

 
Znajdź kogoś, kto zajmuje się budową ogrodów w Łodzi. Takie firmy działają kompleksowo, dlatego nie jest dla nich żadnym problemem wycięcie drzew, przesadzanie itp. Ja też musiałem zlecić prace firmie, bo nawet odpowiedniego sprzętu nie miałem :D

v_v007

Posty: 16

 
Jeżeli chodzi o pielęgnację terenów zieleni, to najlepszym usługodawcą według mnie jest ta firma z Łodzi http://pmgarden.com.pl. Proponują kompleksowe usługi. Faktycznie znają się na tym, co robią. Zainteresowanym mogę podesłać fotografie mojego ogrodu. Polecam :)

Dzidzia

Posty: 22

 
Usługi ogrodnicze w Łodzi. Ktoś, coś? Chodzi o projekt ogrodu. Ogromna powierzchnia do zaaranżowania. Samemu nie da się tego ogarnąć, przede wszystkim iż tu trzeba zrobić konkretny porządek ze starymi drzewami. Na pewno sporo pracy i czasu :(

mikuś33

Posty: 7

 
Myślę, że usługi ogrodnicze nie są tanie i właśnie wobec tego, jak dotychczas radzę sobie samodzielnie, niemniej jednak gdyby ktoś polecił tanią firmę w Łodzi, to chętnie sprawdzę :D i odezwę się później.

x_0czes

Posty: 20

 
Bez sprzętu ani rusz. Powiem szczerze, że do jakiegoś czasu zajmowałem się sam pracami ogrodniczymi, ale przyszedł moment, że zrobił się problem. Wtedy właśnie poszukałem wówczas firmy od pielęgnacji terenów zielenie w Łodzi i tak zostało, że korzystam z ich usług regularnie, zwłaszcza na wiosnę.

Ciapek

Posty: 12

 
Ja też chętnie oddam prace ogrodnicze w porządne ręce. Ogród przerósł moje siły :) Ostatnio poszukiwałam usług dotyczących pielęgnacji terenów zieleni i widziałam, iż w Łodzi mamy dużo firm, które mają niezwykle porządne opinie. Ciekawa jestem, jak sprawa wygląda z cenami. Na pewno wycenę robią już na miejscu.

elusia

Posty: 6

 
Cena zależy od tego, co tak naprawdę jest ci potrzebne. Budowa ogrodów to konkretna usługa. Na pewno nie da się samodzielnie wykonać dobrego projektu, jeśli na tym nie znasz. Ja korzystałam z usług w Łodzi i jestem zadowolona. Żadnych problemów :)

Bierny67

Posty: 3

 
Na wiosnę czeka mnie dużo pracy w ogrodzie. Sprawdzałam usługi dotyczące budowy ogrodów w Łodzi. Jest dużo usługodawców, więc mam nadzieję, że uda mi się znaleźć firmę, która ma niewygórowane ceny. Jak coś, to oczywiście możecie pisać, z jakich usług korzystaliście i ile mniej więcej kosztuje projekt ogrodu.

oligard

Posty: 8

 
Muszę porozmawiać z mężem o projektowaniu ogrodów, ponieważ to dużo lepsze rozwiązanie niż samemu wszystko ogarnąć. Może uda się znaleźć jakąś niedrogą firmę w Łodzi.

Kuniarz

Posty: 6