Szukam siatki dla kotów

Szukam siatki dla kotów

Witam serdecznie. Jestem tutaj z pytaniem o siatki hodowlane. Gdzie robiliście kupowanie, bowiem zależy mi na razie na jakimś niedrogim rozwiązaniem na początek.

Kuniarz

Posty: 6

 
Jeśli chodzi o montaż siatek dla zwierząt domowych, to z całą pewnością poradzisz sobie sama. Masz instrukcję, a poza tym zawsze możesz dopytać obsługi sklepu. Ja sama wykonałam takie zabezpieczenie na balkonie :D

xacax

Posty: 9

 
Bez najmniejszych obaw możesz postawić na PP lub PE. Tego typu siatki dla rolnictwa nie bez powodu są produkowane najczęściej właśnie z tych tworzyw sztucznych. Jak zdecydujesz się na takie, możesz być pewny, że na wiele lat ci taka siatka wystarczy. U mnie już 5 rok i jak na razie nie zapowiada się na żadną renowację ;)

kryj

Posty: 12

 
Jak potrzebujesz sprawdzonych siatek na woliery, to zajrzyj sobie na tę stronę https://bagan.pl/siatkiochronne-dla-rolnictwa/siatkinawoliery. Masz tu szeroki wybór, korzystne ceny, natomiast też pewność porządnej jakości.

oligart6

Posty: 7

 
Nie zapomnij dobrać odpowiednich parametrów. Siatki dla kotów są bowiem różne. Zwróć szczególną uwagę na wielkość oczek, ale też na grubość sznurka. Możesz rzeczywiście dokładnie podpytać w sklepie, bo przedstawisz swoje oczekiwania. Pozdrawiam serdecznie.

edyta123

Posty: 11

 
Z powodzeniem możesz sięgnąć z takich siatek na ptaki. Mnie też pomogły, albowiem są mega skuteczne. Co wiecej, te siatki nie są drogim rozwiązaniem. Ja wykorzystuję je również na działce i chwalę sobie, albowiem się zupełnie nie niszczą. Mam siatki z polipropylenu. Polecam.

syrena88

Posty: 13

 
Z takich siatek na ptaki można skorzystać w ogrodzie do zabezpieczeń? Muszę coś wykonać na wiosnę, bowiem ptactwo jest u mnie w szczególności natrętne :) Jak coś możecie powiedzieć na ten temat, to niezwykle dziękuję.

pawel253

Posty: 8

 
To widzę, iż naprawdę muszą być mocne. Jestem zainteresowany, albowiem wiele czytałem i dowiadywałem się o siatkach dla rolnictwa. Mnie potrzebne jest takie coś do ogrodu.

Fotnik2

Posty: 10

 
Bez najmniejszych obaw możesz postawić na PP lub PE. Tego typu siatki dla rolnictwa nie bez powodu są produkowane z reguły właśnie z tych tworzyw sztucznych. Jak zdecydujesz się na takie, możesz być pewny, że na wiele lat ci taka siatka wystarczy. U mnie już 5 rok i jak na razie nie zapowiada się na żadną renowację ;)

matek562

Posty: 14

 
Właśnie szukam tego typu siatek hodowlanych. Mam nadzieję, że polecicie jakiegoś dobrego producenta. Wiem, że PP jest sprawdzonym materiałem, ale też chyba jakość zależy od wykonania?

DILelektronika

Posty: 29