Tunel foliowy, jaki sklep ?

Tunel foliowy, jaki sklep ?

Przydałoby mi się wykonać zakupy konkretnie do prac w ogrodzie, rękawice ochronne itp. asortyment. Może znacie jakiś internetowy sklep?

david011

Posty: 12

 
Dobra oferta. Właśnie takie tunele foliowe mi się przydadzą. A widzę, że mają różne rodzaje. Trochę już jestem w plecy z pracami w ogrodzie, ale jak jak to mówię, nigdy nie jest za późno :) Zdąży się.

himmmu78

Posty: 30

 
Taki grill ogrodowy z kominkiem sama mam. Kapitalna sprawa. W sezonie nie wyobrażam sobie, żeby nie grillować. Już nie mogę doczekać się pierwszego rodzinnego posiedzenia. Też tu zajrzałam, ceny naprawdę ok.

mirekp2005

Posty: 19

 
Jeśli chodzi o namioty ogrodowe to wcale nie jest to znaczny wydatek. Można kupić mniejszy przecież. My też taki mamy i nie narzekamy. Cała 4 osobowa rodzinka mieści się w nim z powodzeniem.

tasdefleja

Posty: 17

 
Taki sprzęt ogrodniczy to komfortowe rozwiązania. Wiem coś o tym, bowiem gdy nie miałem opielacza ręcznego to faktycznie mocno się napracowałem. Z takim gadżetem to sama przyjemność :)

syrena88

Posty: 16

 
Mają tu namioty handlowe i ogrodowe w niezwykle konkurencyjnych cenach http://domogrod24.com/pl/c/Namioty-Handlowe/274. Sam tu kupowałem dla siebie, więc mogę ręczyć, iż sprawdzona oferta. Bardzo porządnej jakości wyroby no i cena jak najniezwyklej do zaakceptowania. Ogólnie mają wszystko do ogrodów, jeżeli chodzi o przydatny sprzęt i akcesoria.

Klara323

Posty: 15

 
O agrowłókninie czarnej też wiele czytałam dobrego i chyba w tym roku spróbuję takiej właśnie ściółki. Mam nadzieję tylko, że produkt nie jest przereklamowany :) jak to bywa z niektórymi sprawami.

kombo87

Posty: 15

 
Dobra oferta. Właśnie takie tunele foliowe mi się przydadzą. A widzę, że mają inne rodzaje. Trochę już jestem w plecy z pracami w ogrodzie, ale jak jak to mówię, nigdy nie jest za późno :) Zdąży się.

Babeczka

Posty: 23

 
Nie powiem, bowiem faktycznie niezmiernie dobrze zaopatrzony ten internetowy sklep ogrodniczy. Ceny niezmiernie atrakcyjne, no takie hurtowe więc można wykonać tańsze zakupy. Bardzo fajnie, iż mają takie typowo specjalistyczne kategorie, gdzie nie każdy sklep ma. Już spodobało mi się kilka gadżetów, które zakupię.

codePerformance

Posty: 11

 
A przy okazji można dokupić sobie resztę akcesoriów. Mocne mają rękawiczki ochronne, w bardzo dobrej cenie. Ogólnie można zaopatrzyć się w naprawdę potrzebne rzeczy, ale nie tylko do ogrodu. Na mnie przyszedł też czas, by zmienić stary grill ;-)

basia44

Posty: 13